Ubuntu 14.04 -> 14.10 uuendamisel ei saa GUI-sse sisse.

0 häält
1,132 vaatamist
Uuendasin Ubuntu 14.04 pealt 14.10 peale ja ei saa enam sisselogimise ekraanini. Tegin pildi ka sellest, mis mul ette tuleb. Üritasin GNU Grubi sisse minna aga ei õnnestunud shifi ega esc klahviga. Ootan igasugust abigi, sest elu seisab praegu :(

http://www.upload.ee/image/4583809/IMG_9156_1_.jpg
küsitud 20. märts 2015 kategoorias Algaja küsib - Muffin (0 punkti)

1 vastus

0 häält
Pildil ütleb, et "no space left on device" ehk siis kõvaketta ruum on otsas. Kõige lihtsam oleks vast mõne liveCD/USB-ga buutida, kõvaketas mountida ja ebavajalik kraam ära kustutada.
avatar vastatud 22. märts 2015 - mihkel (1 punkt)
GUI-ni ikka ei jõudnud kuid vähemalt parandas see ühe vea ära.

https://www.upload.ee/image/4587982/IMG_9159_1_.JPG
Mis asi see "chrome remote desktop" on :)
Ma pole chrome kasutaja. Kas sa saad näiteks tty2 sisse? Ctrl+Alt+F2 (proovi ka teisi tty-si, kui 2 ei toimi). Kui see õnnestus, siis ma eemaldaksin Chrome ja loodetavasti läheb sellega ka chrome remote desktop. Ehk on seal kala?
Sain tty2-ga sisse ja chrome remote desktopi eemaldamise asemel sain hoopiski soovituse ühe commandi kirjutamiseks. Tegin selle ära ja hakkas palju palju teksti ette tulema. Restartiga sain lõpuks ometi GUI-sse sisse aga ma olen nii kindel, et ubuntu on mul mingeid erroreid täis. Chrome remote-ga saan android seadmest näha linuxi pilti ka kodust eemal. Kas ja kuidas saab ubuntul erroreid näha?
Mis see käsk oli, mille kirjutasid? Logid on muidu /var/log kataloogis. Seal on palju faile, vaata messages faili, kui see olemas on... ma ubuntut enam hästi ei tunne.

Kui said graafilisse keskonda sisse, siis chrome remote desktop pole süüdi, aga siiski huvitaks see käsk, mille andsid.
sudo dpkg --configure -a
Aitäh abi eest!
See käsk tihti abiks aga ma kardan probleem on selles, et upgrade on osalik. See tähendab on peal nii 14.04, kui 14.10 omad.
...