Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
libre

Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 27.05.2018
Postitused: 205

Distributsioon: debian
canada.gif
postituspostitatud: 29.10.2018, 08:25  postituse pealkiri:  shc - neurobin  

Algset shc-i on nüüd edasiarendatud:
https://github.com/neurobin/shc

Saab teha shelli skripte binaariks. ( 32bit/64bit ) ja palju vigade parandusi tehtud.

_________________
GNU/Linux ja and free

Gomi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 24.12.2017
Postitused: 182

Distributsioon: Gentoo, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 30.10.2018, 01:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui ma õigesti aru saan, siis see lihtsalt võtab skripti. krüptib selle sisu pisut, topib selle C koodi, kompileerib selle programmiks, mis jooksutamisel skripti sisu dekrüptib ja toidab shellile, mis skripti shebangis oli.
Tundub mulle küll pisut kasutu, kiirem see iseenesest loomulikult ei ole, ning ma eeldaks, et kui asendada shell, mida see kutsub, kõigepealt näiteks cat'iga, siis saaks kogu salajane sisu nähtavaks ilma mingisuguse vaevata. Katsetanud ma veel seda hüpoteesi küll pole, kuid shell peab ju ikkagi skripti sisu loetaval kujul saama.


libre

Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 27.05.2018
Postitused: 205

Distributsioon: debian
canada.gif
postituspostitatud: 30.10.2018, 08:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

See uudne on RC4 peal nagu vanalgi, kuid natuke lekkeid parandatud. Krüpteeritud asi on vel randomiga tehtud.

Ma ütleksin, et see on ajaline binaar (kui tahad). Töötab ka 64bit kui tahad,

Ühesõnaga otse tõlkes läheb mõistmine kaduma. Jutt käib ka out.o ja out.bin mõistest. Inglisekeeles on c source ja selle strippimine veel .o ja linkimine binaariks. Ja viimane aste on binaarimine.

Meie ütleme ainult et lähtekoodist binaarimine ja muud midagi. Ma ise proovisin veel tavalise gcc-ga shc tulemust out.x.c binaarida (linkimine eraldi / Linking C-source
gcc -s -m32 -o out out.o) ja õnnestus.

Et kas kesta käske ja binaari vahelist ala ei saa jälgida? Minu teada kogu linuxi programmid kasutavad enamuses ka kesta käske.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group