Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
estysoft
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 39
Liitunud: 13.07.2006
Postitused: 130


estonia.gif
postituspostitatud: 23.10.2018, 22:33  postituse pealkiri:  Samaba ja PS2  

Ei teagi mis aga südamel kripeldab. Teemakohane protokoll areneb kiiresti. Ja töötav conf ei ole päris mainstream.
Aga kui keegi tahab PS2 OPL laadurit kasutada. Siis mul on pakkuda paar võtet.

PS2 OPL laadur tähendab et teil on bootib PS2 mälukaart ja tahate laadida oma varukoopiat üle võrgu.

baas smb confi lisa näeb välja nii.

Kood:

[global]
ntlm auth = yes
#log level = 3
#muutmata read ...
[ps2]
path = /smb/ps2
valid users = elaru
read only = no
#guest ok = yes



Võtted jagunevad kaheks ja probleemid ka.

Ehk kas soovite üles seada oma juurde pääsu külalisena ja siis ei vajata parooli ja kasutajanime. Aga siis peate lubama guest kasutajal oma jagatud failidele ligipääsu.- Sellega pole mul kogemust.

Mina lubasin omal 'ntlm auth' see on väga ebaebaebaturvaline autentimine sisuliselt server annab igale küsijale kasutajanime ja parooli. Seega mõlemad lahendused sobivad ainult suletud võrgule. arvutis eksisteerib kasutajanimi mis confis kirjas. siis pääseb failidele ligi. SMBle saab luua erineva parooli. 'sudo smbpasswd -a <user_name>'

oma jagatud kausta tehke kaust DVD ja sinna pange isod sisse. Korrektsel ühendusel loob PS2 alamkaustad ise.

Debugimisel on 3 populaarset taset Razz Ma koode ei mäleta aganende sisu on järgmine
*Ei suuda serverit leida
*Ei suuda jagatud üksust leida
*Ei suuda adentida
Need võisid olla veateated 300 -302 või midagi sellist.
kui võrk töötab ja arvuti leitakse siis saab head infot 'log level = 3' kasutades sellega jäävad näha kõik autentimise ja autoriseerimise probleemid. vead kirjutatakse smb logisse.

Ma loodan et midagi on aru saada. Ja jutt käib internetis vabalt leiduva info juurde. Seda tavaliuselt ei mainita.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group