Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Registreerimise tingimused
Pingviini veeb - Registreerimise tingimused

Oled vastutav kõikide omapoolt tehtud postituste eest Pingviini keskkonnas. Pingviin ei saa ega kontrolli kõikide kasutajate poolt Pingviini lehele tehtud postituste sisu ning ei ole selle eest vastutav.

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega vastuolevaid postitusi. Vastasel juhul võidakse sinu kasutajanimi koheselt kustutada ning sind püsivalt bännida.

Pingviin ei salli tarkvarapiraatlust, seega kõik piraatlusekahtlusega teemad ja/või postitused kustutatakse. Sinu IP aadress jäädvustatakse igale postitusele nende abinõude täitmiseks. Pingviini administraatoritel ja moderaatoritel on õigus muuta, kustutada, ümber tõsta ja lukustada kõiki kasutajate poolt tehtud postitusi. Haldajad, administraatorid ja moderaatorid ei vastuta häkkimise eest, mille kaudu võivad sinu andmed sattuda häkkerite valdusse.

See foorum kasutab küpsiseid (cookies) andmete salvestamiseks sinu arvutisse. Need ei sisalda sinu kirjutatut Pingviinis, vaid kiirendavad foorumi kasutamist. Sinu e-posti aadressi kasutatakse ainult registreerimise kinnitamiseks ja parooli saatmiseks ununemise korral. Samuti kuvatakse seda avalikult sinu profiili juures, kui sa pole profiili seadetes määranud teisiti.

Registreerumisel võtad sa omaks need tingimused ja nõustud neid täitma.
 
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group