Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
oldgreeneye
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 33
Liitunud: 24.01.2008
Postitused: 297
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Arch
estonia.gif
postituspostitatud: 29.05.2008, 22:49  postituse pealkiri:  Skype keeldub töötamast.  

Õhtust.

Mure selline, et installisin endale Skype proovisin tööle, tahtsin teha proovikõne aga ütleb, et probleem heli salvestamisega. Kontrollisin mikseri ning Skype heliseaded üle aga ikka ei tööta. Vaatasin ega Pulseaudios viga poleks aga installitud oli ainult libpulse0 mitte Pulseaudio ise, distributsiooniks on Kubuntu 8.04. Lugesin ka Skype foorumit aga targemaks ei saanud.


tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 29.05.2008, 23:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mul oli sama teema, mingi aeg tagasi. Surkisin heli seadeid, muutsin sealt midagi ja siis hakkas tööle. Küll aga ei tohi samal ajal midagi muud kasutada. n Amarok ei tohi töötada ja brouseris ei tohi videot vaadata.

Edit: mis ma veel tegin, oli see, et muutsin skype heli seadeid ka üks haaval, kuidagi nii ta tööle hakkas. muutsin ja siis proovisin teha seda kõnet. Razz

praegu töötab üle pulse audio, ja korralikult default seades(skype seades)


sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 30.05.2008, 09:34  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mina jällegi uuendasin siin hiljuti kernelit. See uus keeras mul pool arvutit tagurpidi. Pidin jääma eelneva juurde. Uuega kadusid nii heli, kui ka pilt täiesti ära.
Müstika Very Happy


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 30.05.2008, 20:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://www.howtoforge.com/how-to-fix-the-sound-issues-between-skype2.0-and-pulseaudio-on-fedora9

See küll Fedora kohta, kuid võid testida ka Ubuntu peal.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

oldgreeneye
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 33
Liitunud: 24.01.2008
Postitused: 297
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Arch
estonia.gif
postituspostitatud: 30.05.2008, 23:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Proovisin erinevaid heliseadeid ei tööta. Pulseaudiost mul asi ei sõltu kuna seda mul installitud pole. Aga jah installid, lülitad sisse ei tööta. Very Happy


Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 30.05.2008, 23:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ubuntus pidi ju olema pulseaudio nüüdsest automaatselt esmavalik? (kui ma muidugi õigesti mäletan...) Ma ei tea, kuidas Ubuntus on, aga Mandrivas näiteks ei piisanud sellest, et ma pulseaudio töötamise lõpetasin (s.t tuimalt pulseaudio protsessi maha tapsin) - et Skype ja teised asjad koos hakkaksid taas töötama, tuli ka Mandriva juhtimiskeskuses heliseadete alt Pulseaudio kasutamine konkreetselt välja lülitada ja igasugu muud valikud ka (nt alsa edasisuunamine jms), et alsa saaks asjad üle võtta ja korralikult heliga majandama hakata.

_________________
Tõlkija (Mandriva Linux, KDE, Scribus, CUPS)

KristjanS
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 29.12.2006
Postitused: 419

Distributsioon: Debian
blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2008, 10:27  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui sul mikrofon miski USB seade on, mida sa ei täpsustanud, siis võib olla vajalik seadeid täpsustada. Minul siis selline probleem olnud.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group