Installitud Kubuntu, ei saa netti...

0 häält
728 vaatamist
Tere.Laadisin arvutisse (enduro 263 QH) Kubuntu 10.09. Ei oska kuidagi edasi minna... Driverid on vist puudu ja netti ei saa isegi juhtmega. Kas võrguühenduse peab kuidagi aktiveerima? Iseenesest ikoon on olemas
küsitud 1. veebr 2018 kategoorias Algaja küsib - aarne2005 (0 punkti)
Nagu sa Kubuntu lehel näed siis on Kubuntu 17.10.1 toetatud ainult selle aasta juuli kuuni=17.10.1 supported with security and maintenance updates, until July 2018 ja Kubuntu 16.04 LTS ainult kuni 2019 aasta aprillini = Kubuntu 16.04 LTS supported with security and maintenance updates, until April 2019.

Seega soovitaksin midagi pikemalt toetatud valida nagu ennem kirjutasin (vaata all pool), kas siis Peppermint 8 või Linux Minti menüüst miskit sobivat endale valida!

Peppermint 8 on toetatud kuni aastani 2021

1 vastus

0 häält
Kubuntu 10.09, miks nii vana versioon?

Kubuntut ei ole näppinud, aga põhimõtteliselt peaks süsteemi sätete all olema "Võrk" ja seal peaks olema siis võrguühendus lubatud, näiteks kaabelvõrk, kui juba vaikimisi ei ole.
vastatud 1. veebr 2018 - tonks (1 punkt)
Olen pikalt juba surkinud. No ei kuidagi

Tõmmise tegin estobuntu lehelt. Seal ei olnud nagu uuemat versiooni... Kust ma uuema Kubuntu saaksin? See tundub nagu sobivat. Kui sellest on ka uuem versioon siis ehk pole jamasid ka.

Tänades...
https://kubuntu.org/getkubuntu/
synaptic paketihaldur või
Tarkvara ja uuendused- Additional Drivers - leiab masinale ka kommertstarkvara.
Estobuntu lehekülg tuleb tänaseks päevaks kahjuks unustada, keegi ei tegele enam estobuntuga ja ma ei saagi aru, et miks seda lehte veel üleval hoitakse kui miskit uut sealt tulemas ei ole? Võib olla kajastab Estobuntu lehekülg eestit oma vaesus ja viletsuses?

Uuema Kubuntu saad laadida siit, vastavalt siis oma arvutile kas 64bit või 32bit: https://kubuntu.org/getkubuntu/

Ise aga soovitaksin hoopis nende kahe vahel valik teha: https://peppermintos.com/ või https://linuxmint.com/download.php

Olen ise peale estobuntu lõppu kasutanud ja otsinud erinevaid linuxeid ja kui peale igasugu tavaliste ubuntude, lubuntude, kubuntude ja ka kde töölaudade sirvimist lõpuks leidsin endale sobivat hoopis Linux Minti siis olin ka rahul, praegu aga olen liikunud hoopis parema linuxi juurde ja see on Peppermint 8
Tänud info eest. Ei jända enam selle vana Kubuntuga
...