mail.ee thunderbirdis

0 häält
1,145 vaatamist
tere   palun n antke  mulle  nõi  kuidas  käsitsi  häälestada  mail.ee  teenus   mozilla  thunderbirdi  emaili  kliendis.  milline  on   sisse tulevate  ja  väljaminevate  kirjade  serveri  aadressid. ei  ole  asjaga  kokku  puutunud  kuna   ise  ei  kasuta   aga  naabrimemmele  tuleb  see  paika  häälestada. :)
küsitud 16. mai 2014 kategoorias Algaja küsib - dinosaurusetaltsutaja (0 punkti)

2 vastust

+1 hääl

mail.ee avalehel all vasakul nurgas on link Abiinfo. Vajutad sinna ja loed sealt:

Meili klientprogrammi häälestamine
Erinevaid meiliprogramme on saadaval kümnete kaupa. Nii raha eest kui täitsa tasuta. Uuemate veebibrauserite komplektiski on ikka mõni elektronposti lugemise-kirjutamise vahend. Tööks mail.ee aadressiga tuleb meiler õigesti häälestada. Detailidesse süvenemata (iga meileri häälestamine eeldab erinevates menüüdes liikumist ja kõiki ei jõuakski siin kirjeldada) anname siin kõik olulisemad häälestusparameetrid, mille paikasättimise järel peaksid Sa olema võimeline oma kontot kasutama.

SMTP host/server: mail.ee
POP3 host/server: mail.ee
User Name:[konto loomisel tehtud kasutajanimi]
Password:[konto loomisel tehtud parool]
Your E-Mail: Eesnimi.Perenimi@mail.ee
Reply-To: Eesnimi.Perenimi@mail.ee

Mõned Interneti teenuse pakkujad (ISP-d) tegelevad SMTP pakettide filtreerimisega. Sellisel juhul on posti vastuvõtmine küll võimalik, saatmine võõrast serverit kasutades aga mitte. Siis tuleb Sul SMTP serveri aadressiks kirjutada oma ISP meiliserveri aadress. Helista teenusepakkujale ja küsi täpsemat teavet.

Ära unusta aeg-ajalt oma postkasti külastada ka üle Mail.ee veebilehe. Vastasel juhul võib juhtuda, et Sinu konto kustutatakse. Aeg mille jooksul tuleks kindlasti Mail.ee kaudu sisse logida on kolm kuud.

vastatud 16. mai 2014 - merike (1 punkt)
0 häält
Mina kasutan Thunderbird'i gmail.com ja ühe .ee domeeni puhul. Meeldib IMAP mida on hea hallata. Mugavaks teeb asja veel see et Linuxis saab vajadusel kopeerida kogu '.thunderbird' kataloogi teise arvutisse ja asi töötab. Thunderbirdi konf töötab nii kodustes kui välistes oludes. Thunderbirdi avamise saad vajadusel ka salasõnaga sulgeda.

Thunderbird konfiguratsiooni põgus näide gmail.com ja .ee (IMAP):

http://pingviin.org/album_showpage.php?full=&pic_id=539
avatar vastatud 16. mai 2014 - ertserts (0 punkti)
...