Documents kataloogi taastamine

0 häält
622 vaatamist
Masinas ubuntu 12.04 LTS

Lasin peale Dropbox-i hiljem kodukataloomas olles tegin parema kliki ja valisin hüpikmenüüst (olles märgistanud Documents) Move to dropbox.

Kataloom tekkis kenasti sinna dropbox katalooma kuid ilma sisuta. Pärast seda Nautiluse vasakus loendis klikates Documents peal sain teate, et sellist katalooma ei eksisteeri või kontrollige katalooma teed, või on viga täpitähtedes.

Nüüd sisi istun ilma Documents kataloomata ja sealse sisuta. Tegin küll mainale täieliku alglaadimise ka kuna eelnevalt sai paigaldatud Eesti keel ka kuid see ei toonud tagasi mu dokumente.

Et kuidas siis saaks asja taastada vanasse seisu ilma backupita?
avatar küsitud 7. märts 2014 kategoorias Algaja küsib - -IFFI- (1 punkt)

2 vastust

0 häält
 
Parim vastus
Vaata, ehk leiad oma kustutatud failid üles /home/kasutajanimi/.local/share/Trash/files/ kaustast.
avatar vastatud 7. märts 2014 - obundra (23 punkti)
valitud 10. märts 2014 - -IFFI-
Jah, seal nad olidgi või siis seal see kataloom istus. Tuli nüüd omale ka meelde see kohakene kui kunagi serveris keerasin miski käkki kokku siis sain ka palju asju sealt tagasi.
Igaljuhul suured tänud sulle abi eest.
0 häält

Päris "kogemata" kustutatud kettaid,  ehk sealset kustutatud/kadunud infot saab taastanud PartedMagic abil, kus saab uuele vaba ruumiga kettale kõik vajaliku ümber tõsta.

Kahjuks puudub mul info, kas PartedMagic skanneerimis süsteem omab ka "kõrvalmõju" konkreetsele kettale, juhul kui antud ketast on vaja samas kontekstis edasi kasutada.

Ehk keegi kommenteerib..

 

avatar vastatud 9. märts 2014 - erku (0 punkti)
See ei puutu ju mitte kuidagi antud küsimuse teemasse..
...