Xubuntu 12.04 LTS ilmastiku programm 'xfce4-weather-plugin' ei tööta?

0 häält
344 vaatamist

Kui algselt installida Xubuntu 12.04 LTS siis 'xfce4-weather-plugin' pole konfigureeritav ning seega on töövõimetu (xfce4-weather-plugin, currently showing 'No Data').

Netis on palju õpetusi kuidas 'xfce4-weather-plugin' tööle saada kuid enamus nendest õpetustest on sellised "poolpehmed". Üks võimalustest on installida uuema versiooni  'xfce4-weather-plugin' (proovitud) kuid see töötab kuni hetkeni millal xubuntu teeb update kontrolli (Xubuntu updates killed the XFCE weather applet updates). Pärast seda jookseb ilmateate program kokku. Ei aita ka see kui uuema ilmateate versiooni pakett panna lukku synaptic package manageris. Update kontrollil jookseb uuenduste kaitseks lukustatud ilmaprogramm ikkagi kokku.  

Olen proovinud kasutada ka alternatiivseid ilmateate programme kuid enamus nendestki ei tööta korralikult. Kuna arvuti töölauaks on Xfce siis ei sooviks sinna installida ei unity, gnome ega kde keskkonda. Viimaste keskkondade puhul hakkaks ilmaprogramm tõrgeteta tööle. Näiteks Linux Mint 13 LTS Mate ja Cinnamon keskkondades töötavad ilmateate programmid korralikult.

Kas kellelgi on kogemusi mõne kergema kaalulise (alla 100MB) ilmateate programmi suhtes mis töötaks tõrgeteta Xfce töölaual?

 

     

avatar küsitud 25. veebr 2014 kategoorias Tarkvara - ertserts (0 punkti)

1 vastus

0 häält

Proovi samaga uuesti, aga pärast synaptikus lukustamist anna terminaliskäsk: sudo apt-mark hold pakett

sellega keelad uuenduse ära.

avatar vastatud 2. märts 2014 - natsa (10 punkti)
Natsa, tänud sulle!
Pärast synaptic package manageris programmi lukustamist ja seejärel terminalis käsu andmist 'apt-mark hold paketinimi' lasin op. süsteemil mõni nädal tiksuda ja tõesti sinu poolt soovitatud 'apt-mark' asi täiesti töötab ja on rahuldav lahend antud probleemile. :-)
...