Gemplus GemPC430 ei tööta korralikult

0 häält
498 vaatamist
Tervist

Sain Linux Mint Cinnamon 16 SEB Omnikey kaartilugejaga ilusti tööle, kuid endal on kodus GemPC430, mis ei taha töötada. Teine OS on XP ja seal töötab ilusti.

Esiteks kaob id-kaart lugejast pärast ühendamist u 30 sekundi pärast ära. DigiDoc näitab alguses, et kõik on korras ja laeb andmed ära, aga natukese aja pärast ütleb, et kaarti pole sisestatud. Ühendan lugeja uuesti ja teeb täpselt sama, alguses on ja siis kaob ära.

Draiverid leidsin internetist.
küsitud 14. veebr 2014 kategoorias Algaja küsib - fipster (0 punkti)
Kus kohast sa draiverid leidsid? Selle lugeja peaks tööle saama, kui lisaks ID-kaardi softile paigaldada ka libgempc430 nimeline pakk.

Ehk siis. Kui paigaldasid mingi kahtlase draiveri, mis ei ole libgempc430, siis eemalda ta ja proovi libgempc430 pakiga.
Tere, mihkel. ma tõmbasin selle jah

1 vastus

0 häält
Kas said tööle, usb seadmetel võib olla autosuspend, kui kaob 30 sek. pärast ära, mul oli hiirega selline jama, toimis siis kui ootasid 20 sek. pidid liigutama ja võttis hiire uuesti järgi (keelasin autosuspendi ära ja 30 sek viide kadus). (kui on saad udev / systemd kirjetesse lisada vastava id, et ei suspendiks seda seadet).

dmesg on näha mis toimub kas suspendib või mitte või üldse rohkemat infot mis toimub.
avatar vastatud 21. märts 2014 - bobc (0 punkti)
...