Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Meelis
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 23.07.2007
Postitused: 297

Distributsioon: Xubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 16.07.2012, 11:30  postituse pealkiri:  Dell Inspiron N5040 Ubuntu  

Tere!
Klickis on müügil nimetatud laptop, vist kõige odavama hinnaga http://www.klick.ee/dell-inspiron-n5040-2638.html
Olen juba tükk aega google kaudu seda arvutit uurinud aga ammendavat vastust pole saanud. Hea oleks sellise laptopi omanikuga kogemusi vahetada.
Tahaksin teada kuidas see laptop on?
Mulle meeldib, et on Ubuntuga, nii et ei peaks Windowsi eest maksma, mida ma kasutama ei hakkaks. Ei meeldi, et ekraani hinged pole jäigad, vaid ekraan jääb kõikuma. Tudiseva laua peal vist tudiseb ka ekraan? Enter klahv on uut moodi, ei tea kuidas sellisega tööd teha on? Kõige olulisem on mulle ventilaatori töö, see peab olema kuuldamatu. Ühe vene kommentaari järgi pidi ventilaator seisma ja vaid suurte koormuste puhul vaikselt töötama. Kui foorumis on kellelgi kokkupuude selle arvutiga, siis palun minuga kogemusi jagada.


Valdur55
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 29
Liitunud: 02.06.2007
Postitused: 640
Asukoht: Tartu
Distributsioon: *buntu
estonia.gif
postituspostitatud: 16.07.2012, 22:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

See on natuke nõme, et kaasa pannakse eluea lõppu jõudnud ubuntu versioon.


Meelis
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 23.07.2007
Postitused: 297

Distributsioon: Xubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.07.2012, 06:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma arvan, et see pandi siis peale kui uut versiooni veel ei olnud. Arvatavasti teekond tehasest ja laos seismine võtavad omajagu aega.
Kahtlemata tavaostjale on see probleem. Linuxiga tuttav inimene saab rõõmustada raudvara sobivuse üle ja paneb ise uue versiooni.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group