Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2012, 18:29  postituse pealkiri:  Fedora 17 - SD kaardi avamise muutmine (Gnome)  

Kui ma SD kaardi arvutisse lükkan, ilmub kaks võimalust:
Ava programmiga Shotwell
Väljasta

Mina soovin, et avataks kohe Nautilusega. Kuidas muudatusi teha, lisada sinna näiteks Nautilus ja Gimp vm ning Shotwell eemaldada.
Tänan vastuse eest Smile


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 23.06.2012, 10:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ubuntus saab sellised asjad määrata süsteemi eelistusest. Fedoras peaks see kuskil samalaadses kohas käima. Või siis paremklikk ikoonil ja valida, mis rakendusega avatakse jamis tehakse.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 24.06.2012, 10:32  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Avasin run media kasutaja sd-kaart, tegin paremkliki, valisin "ava mõne muu rakendusega", aga paraku ei ole võimalik seda valikut salvestada, toimib ainult ühekordselt, pole sellist kohta kuhu panna linnuke, et seda rakendust vaikimisi kasutataks.
Kuna ma muud lahendust ei leia, lasin Shotwelli maha, kuigi piltide vaatamiseks ta sobib, aga mingit fotode organiseerijat ma ei vaja.


natsa
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 78
Liitunud: 25.03.2009
Postitused: 536
Asukoht: Kärdla
Distributsioon: LMDE-2 Mate 64-bit
estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2012, 09:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ava: Süsteemi sätted > Süsteem > Üksikasjad ja nokitse oma tahtmised paika. Smile

_________________
Kõige parem asi on töötav asi.

Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2012, 16:28  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

natsa kirjutas:
Ava: Süsteemi sätted > Süsteem > Üksikasjad ja nokitse oma tahtmised paika. Smile

No muidugi, ma olen ikka täitsa hajameelseks muutund, alles Ubuntul panin sealtkaudu Amaroki asemel VLC muusika ja video vaikimisi esitajaks


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group