Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
paadikapten
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 41
Liitunud: 26.01.2007
Postitused: 300
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Debian/Ubuntu suguharu ja pisidistrod
estonia.gif
postituspostitatud: 11.03.2012, 04:22  postituse pealkiri:  Otsin vana läpakat  

On soov leida töökorras vana läpakas, millega saaksin lihtsaid kirjatöid teha.
Aku eksistents pole oluline, sest kasutan läpakat kohtades, kus "seinavool" on olemas. Kui mingi graafilise keskkonnaga opsüsteem on juba peal (vahet pole, kas Win, Linux või muu), on hea. Kui seda pole, siis on vajalik CD-lugeja olemasolu (hädakorral ehk saaks ka flopidega hakkama) ning sobivat parameetrid vedamaks välja mõnda graafilise keskkonnaga süsteemi (valik näiteks siin: http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=575456 ). USB peab olema, et saaksin dokumente mälupulgale panna.

Wifi ja muud kellad-viled pole olulised, mängud ei paku mulle huvi ja netti saan vajadusel kusagil kaablist (näiteks, kui on vaja uuendusi tõmmata). Hind võiks olla ehk kuni 10-kond eurot, seega moodsaid aparaate ärge pakkuge.

Tartus saan ise kohale tulla, seetõttu eelistan seda linna.

Privasõnumeid pole mõtet saata, sest foorumis käin ma vähe. Saatke pakkumised meilile paadikapten@hot.ee .

_________________
Ideaalne distro on lihtne, töökindel ja praktiline. Windowsilt ümberõppimine võiks piirduda ühe õhtuga.

antik2
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.10.2006
Postitused: 634

Distributsioon: Big Strong D...
blank.gif
postituspostitatud: 12.03.2012, 10:03  postituse pealkiri:  Re: Otsin vana läpakat  

paadikapten kirjutas:
On soov leida töökorras vana läpakas, millega saaksin lihtsaid kirjatöid teha.


Teemakohane


paadikapten
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 41
Liitunud: 26.01.2007
Postitused: 300
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Debian/Ubuntu suguharu ja pisidistrod
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2012, 01:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sain Toshiba Satellite Pro 430cds läpaka. Sellele oleks vaja PCMCIA võrgukaarti (võiks olle kaabli jaoks, aga ei välista ka Wifi oma). Tõsi küll, on ka teine sarnane piklik auk, mis asub sügaval koopas, aga ma ei tea, mis auk see on - äkki mini-PCI? USB ja tavaline netiauk sel isendil puuduvad.
Mõned terved flopikettad kuluvad kah ära, aparaadil on kaasas väline flopiseade.

Ning võib pakkuda mälu. Praegu on 32 MB ja Win 98 jookseb, kuid ma mõtlen, et saaks ehk rohkem mälu panna ja ükskord mõne pisema Linuxi selga ajada. Tehke pakkumisi.

Läpaka pakkujale saatsin kah sõnumi, sest tekkis huvi.

_________________
Ideaalne distro on lihtne, töökindel ja praktiline. Windowsilt ümberõppimine võiks piirduda ühe õhtuga.

akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2012, 11:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

paadikapten kirjutas:
Sain Toshiba Satellite Pro 430cds läpaka.
..
Praegu on 32 MB ja Win 98 jookseb, kuid ma mõtlen, et saaks ehk rohkem mälu panna ja ükskord mõne pisema Linuxi selga ajada.

Mul käib 32 MB mäluga mingil noname sülearvutil RedHat-5.2 16-bitise 1024x768 X-ga seniajani probleemitult, aknahalduriks FVWM.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group