Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 14.02.2012, 18:35  postituse pealkiri:  LibreOffice-i teema  

Kas ei oleks aeg juba tekitada ka LibreOffice-i (alam)foorum?

Samas - võibolla teha ühine kontoritarkvara foorum ehk siis LibreOffice ja sõbrad? Seal saaks kajastada kõiksugu kontoritarkvaraga tekkivaid küsimusi - tekstitöötlus, tabelarvutus, esitlus, joonistamine, andmebaasid, matemaatilised valemid jne ning seda siis mitte ainult LibreOffice-is, OpenOffice.org-is vaid ka näiteks KOffice-is, Abiword-is, GNumeric-us jne jne.

Või siis teha ikkagi eraldi LibreOffice ja eraldi OpenOffice.org - arutelu koht. Siis muidugi ka eraldi KOffice-i vms kontoripakettide foorumid.

Kui saaks teha nii, et üldfoorum on kontoritarkvara aga selle all siis erinevad kontoripakettide alamfoorumid.

Samas on ikka väga võõristav lugeda LibreOffice-i uudiseid OpenOffice.org-i logoga, mis sisuliselt ajalugu juba - arendus praktiliselt seisab, enamus Linuxi distrosid ammu LibreOffice-i peale üle kolinud jne jne.


v6lur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 666
Asukoht: Kopenhaagen/Tartu
Distributsioon: Arch
blank.gif
postituspostitatud: 14.02.2012, 19:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Eraldi alamfoorumitel ei näe ma küll mõtet. Pigem muuta olemasoleva logo selliseks, et kehtiks mõlemale...

_________________
"Sleep, she is for the weak."

zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 17.02.2012, 19:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

v6lur kirjutas:
Eraldi alamfoorumitel ei näe ma küll mõtet. Pigem muuta olemasoleva logo selliseks, et kehtiks mõlemale...


Jah - oleks asi seegi. Praegu ikka suht eksitav vaadata LibreOffice-i uudiseid OpenOffice.org-i logoga...


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.02.2012, 20:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ootaks mingeid pakkumisi siia teemasse: http://pingviin.org/ftopic8829.html

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 17.02.2012, 21:32  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

pigem muuta see logoke juba LibreOfice omaks. Libreoffice ja openoffice arendust ei kannata enam võrreldagi....

_________________
https://www.inlink.ee

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.02.2012, 22:09  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

probleem on selles, et need kunagi tehtud logod - mul pole nende nö lähtekoodi, et muuta. Kui keegi teeb analoogse ikooni - siis andku mulle teada ja vahetan kohe ära.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 17.02.2012, 22:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Pigem võiks välja kuulutada uue logode konkursi ja seekord teha see sel tasemel, et toormaterjal jääks ka avalikult kasutada, et oleks võimalik edaspidi uusi logosi luua.

WDYT?

_________________
Image Image Image

oswald
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 77
Liitunud: 28.06.2009
Postitused: 233

Distributsioon: Debian 10
estonia.gif
postituspostitatud: 18.02.2012, 09:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Olen võib-olla ajast maha jäänud ja ei jaga matsu, aga ma ei ole näinud müügil ühtegi LiberOffice eestikeelset õpikut. Keegi võiks asjaga tegeleda. Arvan, et kui leidub neid, kes LibreOffice kasutusele võtmist toetavad, toetavad siis ka õpiku tõlkimist/koostamist/väljaandmidt.
Minul on olemas OpenOffice.org 1,1 arvutiõpik, aga see ei kõlba enam ammu Open.Office.org viimastele versioonidele ning LiberOffice jaoks arvatavasti ammugi mitte.
Usun, et niisuguse õpiku väljaandmine on väga vajalik ning on suureks abiks LibreOffice levikule.
Jõudu ja pealehakkamist neile kes asjaga loodetavasti tegelema hakkavad, või juba tegelevadki!


zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 09.08.2022, 13:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

oswald kirjutas:
Olen võib-olla ajast maha jäänud ja ei jaga matsu, aga ma ei ole näinud müügil ühtegi LiberOffice eestikeelset õpikut.


https://libreoffice.ee/opikud/


zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 09.08.2022, 13:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
probleem on selles, et need kunagi tehtud logod - mul pole nende nö lähtekoodi, et muuta. Kui keegi teeb analoogse ikooni - siis andku mulle teada ja vahetan kohe ära.


LibreOffice'i logo leiab ametlikult lehelt. Kasutamise juhised leiab siit. Lisateavet leiab veel siit.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group