Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 22.08.2011, 08:16  postituse pealkiri:  EPSON Epson Stylus SX110 ei taha printida, paluks abi.  

Jamad seisnevad selles, et printer ei taha ültse midagi printida. Üksta puha mida panna printima siis printer toimetab nagu peab aga paberile ei jää midagi.

http://localhost:631 alt Test page älja printides prindib välja ainult sinises ja punases toonis ühe ringi ja tribukese lehe alla äärde.

Printeril on see täiesti uued värvid,.

Kuidas oleks võimalik asja lahendada või kust otsast peaks hakkama asja uurima. Minu mõistus on otsas.

Ahjaa siis veel selline mure, et Süsteem-->Haldamine-->Trükkimine seal on ära kadunud õige käsk mis peaks avama printeri seadistus akna. Hetkel on seal miski viit mis viib kuhugi pildi failini. Milline oleks see õige käsk.


akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 22.08.2011, 12:32  postituse pealkiri:  Re: EPSON Epson Stylus SX110 ei taha printida, paluks abi.  

-IFFI- kirjutas:
Jamad seisnevad selles, et printer ei taha ültse midagi printida. Üksta puha mida panna printima siis printer toimetab nagu peab aga paberile ei jää midagi.
...
Printeril on see täiesti uued värvid,.

Kas tindipotid ja trükipea on eraldi komponendid?
Kui nii, siis on täiesti võimalik, et trükipea on kinni kuivanud.
Mingil tindipritsil olen trükipead destilleeritud veega lahti leotanud.
Ööseks madala aluse peale vette, pipetiga paar tilka ka pealt tindipottide poolt peale
ja hommikul hakkas trükkima.


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 22.08.2011, 13:42  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tindipotid on jah eraldi kõik aga ilmselt pea on üks sest 4 poti käivad ühte suurte sahtlisse kõik kokku?
Eriti küll ei tahaks uskuda, et on kuivanud aga mine sa tea...umbes kuuajaline paus on võibolla vahel olnud...

Midagi vahepeal ta ikka natukene prindib

Mhh, olen hetkel täiesti nõutu...ei hammusta läbi mis nipiga ma need värvi potid ja selle printimise pea sealt kätte saan? Siis kui värv otsas piisb ühest klikist STOP nupule ja värvipotid sõidavad ette. Hetkel ei toimi selline süsteem.


countrymees
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 55
Liitunud: 17.07.2007
Postitused: 270
Asukoht: Tallinn-Kuressaare
Distributsioon: Deepin
estonia.gif
postituspostitatud: 23.08.2011, 07:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minul on Epson Stylus SX105 ehk ma arvan, et umbes sama. Värvipotid saad kätte, kui hoiad veidi all Stop nuppu (kõigepealt ta peaks ära näitama milline pott on tühi ja kui neid ei ole, siis jääb keskele seisma, et saaks neid välja võtta...tuleb vist käsk haaval seda klahvi kasutada)


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group