Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 08.08.2011, 15:45  postituse pealkiri:  Fedora 15 login keyring  

Fedora 15 ja gnome 3 on muidu igati kena süsteem, erinevalt Ubuntu Unity-st, mille moodi ta algul välja paistis, aga on paar asja, mis mul täna on mitu tundi tulutut pusimist nõudnud.

1. code.google.com ID kaardi tarkvara sain kenasti paigaldatud, aga selgus, et FF 5 ei tunnista ID-kaarti. Kas ma pean mõne vanema versiooni peale minema. Ubuntu 11.04-s ma sain FF 5 id-kaardi käima.

2. Kui tahan wifi parooli salvestada, siis saan sellise teate
Enter password to unlock your login keyring
The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
Olen probleemi lahendust otsinud ja üht-teist katsetanud, aga ei midagi.
Üritasin paroolide ja krüptimisvõtmete alt parooli muuta, selle peale sain samalaadse ülaltoodud teate, arvatakse, et vana parool on vale. Samuti olen Ubuntule määratud soovitusi püüdnud Fedorale kohandada kuna fedorale pole suurt midagi leida, aga tulutult.
Egas midagi, jään targemate kaasfoorumlaste peale lootma.

Täiendus
Leidsin ühe soovituse login.keyring fail kustutada, pärast seda lasi mul wifi parooli ära salvestada, aga fail tekkis /home/sander/.gnome2/keyrings kausta tagasi.
Wifi korras:)




Viimati muutis Sander 08.08.2011, 17:15; muudetud 1 kord
mihkel
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.04.2006
Postitused: 1284

Distributsioon: Fedora/Centos
estonia.gif
postituspostitatud: 08.08.2011, 16:53  postituse pealkiri:  Re: Fedora 15 login keyring  

Sander kirjutas:

1. code.google.com ID kaardi tarkvara sain kenasti paigaldatud, aga selgus, et FF 5 ei tunnista ID-kaarti. Kas ma pean mõne vanema versiooni peale minema. Ubuntu 11.04-s ma sain FF 5 id-kaardi käima.


google code-i tarkvara ja firefox5 saavad läbi alles esteid-browser-plugin 1.2.1 versioonis. Fedorale pole aga seda versiooni pakendatud. Oled lõhkise küna ees - pead ise pakendama Razz

http://groups.google.com/group/esteid-devel/browse_frm/thread/45465f1e8a32f23c


Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 08.08.2011, 17:20  postituse pealkiri:  Re: Fedora 15 login keyring  

mihkel kirjutas:
Sander kirjutas:

1. code.google.com ID kaardi tarkvara sain kenasti paigaldatud, aga selgus, et FF 5 ei tunnista ID-kaarti. Kas ma pean mõne vanema versiooni peale minema. Ubuntu 11.04-s ma sain FF 5 id-kaardi käima.


google code-i tarkvara ja firefox5 saavad läbi alles esteid-browser-plugin 1.2.1 versioonis. Fedorale pole aga seda versiooni pakendatud. Oled lõhkise küna ees - pead ise pakendama Razz

http://groups.google.com/group/esteid-devel/browse_frm/thread/45465f1e8a32f23c


https://installer.id.ee/?lang=est ütleb, et toetatud on Fedora 14, ei hakka katsetama, või on keegi selle käima saanud. Ubuntu 11.04 ja id-kaardi sain käima, kui mingi soovituse peale versiooni uuemaks valetasin.


mihkel
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.04.2006
Postitused: 1284

Distributsioon: Fedora/Centos
estonia.gif
postituspostitatud: 08.08.2011, 17:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Enne, kui fedora 15-st siiber sai ja ta debiani vastu välja vahetasin, siis töötas installer.id.ee lehelt saadud tarkvara kenasti. Tõsi, ma oli ta paigaldanud fedora 14-le ja vahepeal sai ta 15-ks uuendatud. Proovida ju võid.


Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 08.08.2011, 22:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sain lõpuks täiesti juhuslikult FireFox 5-ga ID-kaardi käima, ikka selle sama code.google tarkvaraga. Tahtsin üht youtube videot vaadata - tavaliselt vaatan neid Chromega, aga FF teatab, et pole flash pluginat. Nonii, paigaldasin plugina ja märkan, et samaaegselt hakkab ID-kaardi lugejal tuli vilkuma, logisin esimesse ettejuhtuvasse kohta sisse, selleks oli eestiloto.ee ja ostsin pileti ka, et kontrollida, kas asi ikka toimib.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group