Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
artzp
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 01.11.2010
Postitused: 99

Distributsioon: Mint, LinuxMintDebian, PClinuxos
estonia.gif
postituspostitatud: 07.05.2011, 19:07  postituse pealkiri:  Mint 10 Freeze - süsteem hangub  

Arvutil opsüsteem on Mint 10 (kernel 2.6.35-27-generic #48-Ubuntu ). Süsteem hangub väga suvalistel ajahetkedel. Siiamaani olen märkanud, et ainult siis kui Firefox 4 on lahti - samas on see mul 70% süsteemi ajast lahti. Riistvara viga ma kahtlen, kuna pea kõik riistvara on välja vahetatud hiljuti. Enne riistvara vahetust toimus sarnane asi (Ati videokaardiga - vaba driveriga). Praegu on nvidia videokaart kinnise driveriga. Välja vahetamata on kõvaketas- kuid see tundub ka korras olevat. IO errorid puuduvad ja katkisi sektoreid pole ka.

Uurisin ka loggisid ja enne crashi on message.log-is kirjas selline tekst :
EXT4-fs (sdc2): re-mounted. Opts: errors=remount-ro,commit=0
kernel.log annab enne kokkujooksmist :
ISOFS: changing to secondary root

Endal on tunne, et see kokkujooksmine puudutab flashi, kuid ei leia selle kohta ka ühtegi märget.
Ehk oskab keegi head nõu anda, kuidas leida kokkujooksmise põhjust. Senikaua üritan kasutada Chromiumi ja vaatan kas ka sellega pangestub. Samal arvutil on ka Windows 7 dualbootina ja see pole veel kokku jooksnud - mis paneb imestama. Mälutestides on ka mälud korras.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group