Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2010, 20:37  postituse pealkiri:  Ubuntu 9.10+väline mikker  

Küsin abi. Tekkis vajadus hakata kasutama skype töö juures igapäevaselt. seega sai muretsetud korralik headset nii nagu peab. Nüüd aga tekkis selline probleem, et seda järgi ühendades ei saanud mikrist heli arvutisse. Alguses mõte et mikker nässus, aga ei sai kohe kõrval teise pc peal testitud.
Kuna senini kasutasin sisseehitatud mikkrit ja see töötab ka praegu(töö kõnedeks hästi ei sobi kuna peaksin läpakat suht näo ees hoidma ja heli on nagu on), siis mõtlesin, et äkki on kusagilt linnuke eest ära.

Sound settings lahti, inputi alla ja mis seal on. Kunagi oli seal terve posu võimalusi. line in, mic 1(internal) mic 2 external. Nüüd on keegi sindrinahk need ära kaotanud sealt ja ainuke võimalus internal mis on ka by default. konsooli alt alsamixer ei anna ka migit tulemit.

Abimees google lahti, ja sarnaseid teemasid terve hulk ja süüdlaseks peetakse uut kernelit 2.6.31-17
Tagasi 2.6.31-16 peale ma ei saa synapticuga downgradida, sest seda võimalust ei ole.

Kiibistikuks mul inteli centrino 915 põlvkond koos inteli heli ja kõigega. Tegu juba suht vana ja väga levinud platvormiga.
Siuke kurb black siis Ubuntu meeskonna poolt. Väike ja enesest mõistetav asi aga mõjutab tugevalt igapäevast kasutamist.

Kuidas seda jama lahendada? kellegil ideid ?
[url=http://www.k2club.pri.ee/downloads/heliseaded.png]Pilt heliseadetest[/url

------------
Edit: ise küsin ise vastan.
installisin prooviks gnome alsa mixeri ja sealt tuli linnuke eest ära võtta.

väike kivi ajab suure vankri kraavi.

aga siit ka probleem ubuntu kapsaaeda. Kui luua massidele op süsteemi, siis sellist lollust ei tohiks ikka sisse lubada. Ma olen 3 aastat juba kasutanud linuxit ja ikka võttis pool päeva aega, et see välja mõelda ja googeldada. Uuel tulijal võtab kuuli nii ikka kiiresti kokku. Osta või MAC Very Happy


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group