Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 16.03.2009, 21:08  postituse pealkiri:  Ajalugu  

Sattusin täna sellisele ajaloolisele leheküljele Smile ... ega see pingviini sünd pole?
http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=70894&page=1
ja sellele teemale järgnes see:
http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=70900


mistoimub?
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 33
Liitunud: 15.03.2009
Postitused: 133
Asukoht: Lääne-Virumaa
Distributsioon: Kubuntu, openSuse
estonia.gif
postituspostitatud: 16.03.2009, 21:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

wth lol
paistan jah et seal vist sündis mingi selline idee

eriti see koht : "Teeme linuxiabi portaali!
Kõigepealt lugege läbi see teema:
http://torufoorum.hot.ee/foorum/viewthread.php?tid=70894&page=1

Kes oleks käpp? Eelduseks, et inimestel on tõesti reaalset oskused, mida saab rakendada. "


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8856

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 10:09  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Algse idee sai Pingviin siiski HinnaVaatluse foorumist.
Sünnipäevaks loen mina 07.07.2005, kus tegin portaali avalikuks.
Siin üks tutvustav teema HV-s: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=187306

Viidatud Torufoorumi teemad vaibusid siiski kõik ära. Nii nagu paljud üritused Eestis, mida üritatakse käima lükata esialgu suure seltskonnaga. Kahjuks ei tule sellest üldjuhul midagi välja - ühed arvavavad ühte, teised teist jne.
Enamus taolisi üritusi Eestis on ikka nii püsti pandud, et leidub üks loll jäärapea, kes lolli järjekindlusega alguses käima lükkab. Kahjuks 90% juhtudest antud projektid ka isiklikeks üritusteks jäävad, kui Pingviini puhul on siiski siia ümber juba korralik kasutajaskond tekkinud.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

mistoimub?
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 33
Liitunud: 15.03.2009
Postitused: 133
Asukoht: Lääne-Virumaa
Distributsioon: Kubuntu, openSuse
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 11:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Algse idee sai Pingviin siiski HinnaVaatluse foorumist.
Sünnipäevaks loen mina 07.07.2005, kus tegin portaali avalikuks.
Siin üks tutvustav teema HV-s: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=187306

Viidatud Torufoorumi teemad vaibusid siiski kõik ära. Nii nagu paljud üritused Eestis, mida üritatakse käima lükata esialgu suure seltskonnaga. Kahjuks ei tule sellest üldjuhul midagi välja - ühed arvavavad ühte, teised teist jne.
Enamus taolisi üritusi Eestis on ikka nii püsti pandud, et leidub üks loll jäärapea, kes lolli järjekindlusega alguses käima lükkab. Kahjuks 90% juhtudest antud projektid ka isiklikeks üritusteks jäävad, kui Pingviini puhul on siiski siia ümber juba korralik kasutajaskond tekkinud.


mmmmm... hinnavaatlus, päris hea foorum, luid miks eraldi leht, mitte hinnavaatluse foorumi all, oli vaja eraldi linuxile pühendatud lehte, vabandust kui küsimused pealetükkivad on Smile


kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

No kas pole juba siin topeltteemasid? Siin on siiski spetsiifilisem koht. Teemat kergem leida kui see olemas juba on. Kui siia veel teine foorum otsa liita, kus otsingust samapalju tulemusi ühele märksõnale lisaks tuleb ... siis tekkiks veel rohkem topeltteemasid ja moderaatoritel oleks tänu sellele palju keerulisem jne. jne.

See ei pruugi kajastada tegelikku pilti, sest tuleb täielikult minu piiratud mõistusega pea seest.

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

zaxon
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 10.04.2006
Postitused: 478
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:21  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

aga miks mitte juurutada siia kah sarnast aegumise süsteemi, nagu on kasutusel Hinnavaatluse foorumis ? mõttetud või korduvad teemad määrataks moderaatorite poolt automaatsele kustutamisele peale mingit aega ja asi tahe. näituseks üks kustutamisele määratud teema: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=404496




Viimati muutis zaxon 17.03.2009, 13:22; muudetud 1 kord
illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:21  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mistoimub? kirjutas:
... luid miks eraldi leht, mitte hinnavaatluse foorumi all, oli vaja eraldi linuxile pühendatud lehte, vabandust kui küsimused pealetükkivad on Smile

vaata sellega on nii, et tegelt võiks kõik Eesti autoklubid olla idee järgi ühel lehel ja asi korras. Reaalsuses aga ei saa, sest ühel on ühed nõudmised ja teisel teised, ning jagele siis nendega. Lihtsam ju teha oma, siis omasugused koos ja muresid vähem ning rõõme rohkem.

PS nali naljaks, aga Eestis on ka kaks calibra foorumit, kuna ühe juhi ego on nii suur ja lihtsalt oli vaja teine teha. Iseenesest naljakas, kui arvestada Eesti väiksust ja autode hulka


wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mistoimub? kirjutas:
hinnavaatlus, päris hea foorum, luid miks eraldi leht, mitte hinnavaatluse foorumi all, oli vaja eraldi linuxile pühendatud lehte
Hinnavaatluses ju ka oma Linuxi-teemad. Olen püüdnud säälgi lugemas käia, aga ei viitsi sääl sumada muude teemade vahel.

_________________
Kõike hääd,
WK

illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

zaxon kirjutas:
aga miks mitte juurutada siia kah sarnast aegumise süsteemi, nagu on kasutusel Hinnavaatluse foorumis ? mõttetud või korduvad teemad määrataks moderaatorite poolt automaatsele kustutamisele peale mingit aega ja asi tahe.

Mina isiklikult ei näe sellel põhjust, sest siinne kasutajaskond ei ole nii suur ja postituste hulk ei ole nii suur. Samas näiteks mõnele tundus see minu vingumise teema mõttetu Wink , kuid mõned said jälle kaasa rääkida. Kes siis pärast ikkagi otsustab, et see on õige kustutada või, et ei ole.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8856

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minu seisukoht on lihtne - teemad võivad küll kunagi mingisse arhiivi liikuda, kuid kustutada plaan pole. Mis on otsene läbu - kustutatakse kohe. Muud teemad - võivad omada mingit juhtlõnga või vähemalt huvitavat lugemist ka mitme aasta pärast.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

zaxon
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 10.04.2006
Postitused: 478
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 17.03.2009, 13:41  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

illukas kirjutas:
zaxon kirjutas:
aga miks mitte juurutada siia kah sarnast aegumise süsteemi, nagu on kasutusel Hinnavaatluse foorumis ? mõttetud või korduvad teemad määrataks moderaatorite poolt automaatsele kustutamisele peale mingit aega ja asi tahe.

Mina isiklikult ei näe sellel põhjust, sest siinne kasutajaskond ei ole nii suur ja postituste hulk ei ole nii suur. Samas näiteks mõnele tundus see minu vingumise teema mõttetu Wink , kuid mõned said jälle kaasa rääkida. Kes siis pärast ikkagi otsustab, et see on õige kustutada või, et ei ole.

sinu teema polnud mõttetu, pigem huvitav, kuid probleemiks oli rohkelt väga subjektiivseid ja eksitavaid argumente.

ma pean silmas ikka otseselt RTFM või FAQ küsimusi, mis ei oma eraldi teemadena pikemat säilitamisväärtust. samas olen nõus, et siinne postitamistihedus pole võrreldavgi Hinnavaatlusega, seega karjuvat vajadust teemade kustutamise järgi suisa pole.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group