Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
k6he
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 17.10.2005
Postitused: 75

Distributsioon: ubuntu pp
blank.gif
postituspostitatud: 18.02.2009, 16:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

zeroconf kirjutas:

...
Eestlased on nii ontlikult alandlikud (ehk on mõjutus siin 700-aastasest orjapõlvest?) ja neelavad alla suurte poolt antud söödad endale aru andmata, kas seal ehk konksu taga ei ole.
...


zeroconf kirjutas:

...
Samas mida siis teha, et see ei oleks nii suur murelaps? Rohelised üritasid ent lükati tagasi. Eestlane on selline tagasihoidlik ja ontlik rahvas, kes ei protesti ega avalda meelt. Kui riik raiskab miljoneid meie endi raha kommertstarkvara ostuks olukorras kus tõsiseltvõetavad analoogid on olemas siis eestlased vaatavad seda rahulikult pealt.
...


zeroconf kirjutas:

...
Milleks siis see roheliste eelnõu kui ei taheta eesrinnas olla? Seda ma just öelda tahtsingi, et eestlane on selline alandlik ja ontlik ning laseb suurtel gigantidel endale kuklasse hingata.
...


Ehk ka veidi kaval ja laisk viiekümne aastasest Homo-Soveticus perioodist?
Oot, stop... on ju veel stereotüüpe: joodik, kõva keppija, süngemeelne, tõsine, sitke, aeglane ning tiblasi hämmingusse ajava naeruga.


kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 18.02.2009, 22:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

No siis tooksin ma ära mõned kõige iseloomulikumad eestlase näoilmed:
(kes ei viitsi jama ajada see vaadaku viimast esimesena)
Ontlik ja alandlik
Tagasihoidlik ja ontlik
Joodik
Kõva keppija
Süngemeelne
Tõsine
Tiblasi hämmingusse ajav

No vast aitab selleks korraks.

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

indrek
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 412
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Kubuntu
blank.gif
postituspostitatud: 19.02.2009, 11:44  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Igasugu kummalisi algatusi olemas oma visiooni märgatavaks tegemiseks. Näiteks selline:
http://www.euroopa-kodanike-foorum.eu/
ühes - nagu ma aru saan - suht konkreetse väljundiga europarlamenti.
(ega ma muidu seda teaks, aga mulle tundub, et ma andsin hetk tagasi nõusoleku minemaks mingisugusele "kodanike ümarlauale" sealsete populaarsemate ideede üle arutlema Wink ).


zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 20.05.2009, 09:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tegin asjast kokkuvõtte PDF-ina (redigeeritav hübriidfail).


indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 20.05.2009, 11:28  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

hea töö (Y), loodetatvasti tuleb kunagi uuesti ja edukamalt päevakorrale.


elari
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 36
Liitunud: 12.02.2008
Postitused: 86

Distributsioon: Karmic Koala
nicaragua.gif
postituspostitatud: 20.05.2009, 15:32  postituse pealkiri:  open source  

Alustama peaks ehk sellest, et tuleks riigikogu liikmetele selgeks teha mis vaba tarkvara üldse on. Huvitav mitu protsenti hääletajatest/ vastuhääletajatest üldsegi aru said mille üle arutelu käib? Laughing

Olen nõus, et täna kõigile riigitöötajatele linuxi peale surumine on veel kohatu (ntx. vilets printerite tugi). Aga aasta või kahe pärast võib mõni distro (Ubuntu, SuSe, Mandriva) kõik vajalikud toimingud korda ajada. Praegu peaks ehk teadvustamise ja väljaõppega tegelema.


olavsu1


Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 48
Liitunud: 02.12.2006
Postitused: 923

Distributsioon: ubuntu, mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 20.05.2009, 15:52  postituse pealkiri:  Re: open source  

elari kirjutas:
Alustama peaks ehk sellest, et tuleks riigikogu liikmetele selgeks teha mis vaba tarkvara üldse on. Huvitav mitu protsenti hääletajatest/ vastuhääletajatest üldsegi aru said mille üle arutelu käib? Laughing


Seda tõesti. Laughing

elari kirjutas:

Olen nõus, et täna kõigile riigitöötajatele linuxi peale surumine on veel kohatu (ntx. vilets printerite tugi). Aga aasta või kahe pärast võib mõni distro (Ubuntu, SuSe, Mandriva) kõik vajalikud toimingud korda ajada. Praegu peaks ehk teadvustamise ja väljaõppega tegelema.


Juba praegu saab kenasti hakkama. Ei näe muid takistusi kui need, et mõnel firmal, kus mõni riigikogu saks juhatuseliikmeks, jääksid riigitellimused saamata. Seda ei saa kahep****line riigikogu saks lubada.

Ma arvan, et võik saada paremaid tulemusi siis, kui tõsiselt keelata valitsuse ja riigikogu liikmetel, era- ja riigiasutuste juhatustesse kuulumine.
praegu nad seal ei ole erapooletud paljudes küsimustes.


elari
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 36
Liitunud: 12.02.2008
Postitused: 86

Distributsioon: Karmic Koala
nicaragua.gif
postituspostitatud: 20.05.2009, 16:40  postituse pealkiri:  Re: open source  

olavsu1 kirjutas:

Juba praegu saab kenasti hakkama. Ei näe muid takistusi kui need, et mõnel firmal, kus mõni riigikogu saks juhatuseliikmeks, jääksid riigitellimused saamata. Seda ei saa kahep****line riigikogu saks lubada.

Ma arvan, et võik saada paremaid tulemusi siis, kui tõsiselt keelata valitsuse ja riigikogu liikmetel, era- ja riigiasutuste juhatustesse kuulumine.
praegu nad seal ei ole erapooletud paljudes küsimustes.


Probleeme on linuxi all veel ikkagi omajagu, aga häda pärast saaks tõesti kasvõi homme hakkama.


Aga sai see pikk PDF nüüd läbi loetud ja tuleb tõdeda, et mingi ***** ütleb, et kõik on OK ja väga hästi läbimõeldud, samas tunnistab, et tema ei tea midagi ja küsige spetsialistide käest. Ei tea kas meie põllumajandusministeeriumi spetsialistid on kaa sellised, kes kunagi lehma pole näinud?

Probleemiks miks asi edenema ei pruugi hakata võib olla ju ka see, et riigi palgal olevad MS-i poolt sertifitseeritud spetsialistid kardavad oma töökohtadest ilma jääda.


olavsu1


Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 48
Liitunud: 02.12.2006
Postitused: 923

Distributsioon: ubuntu, mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 20.05.2009, 17:20  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tsitaat:
Ei tea kas meie põllumajandusministeeriumi spetsialistid on kaa sellised, kes kunagi lehma pole näinud?



võivadki olla, sest meil pääseb juhtivale kohale ilma päevagi seda tööd tegemata, mille tegemist juhtima hakatakse.

_________________
olen Troll ja ootan pingviin.org konto sulgemist.

obundra
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 04.08.2005
Postitused: 1213
Asukoht: 127.0.0.1
Distributsioon: RHEL, Solaris, Debian, Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 21.05.2009, 09:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

olavsu1 kirjutas:

võivadki olla, sest meil pääseb juhtivale kohale ilma päevagi seda tööd tegemata, mille tegemist juhtima hakatakse.

Ja palk selle koha peal on ka ilmatuma kõrge, sest temal kui võhikul on seda tööd ju hulga raskem teha kui vastava ala spetsialistil Smile

_________________
IT teenused

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group