Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 30.03.2006, 20:35  postituse pealkiri:  Uus Ask.com  

Slashdotis ilmus uudis, et Ask.com uuendas oma interface'i ning selle uus lahendus on võimeline Google'ga võistlema. Minu arust lubab see ainult head, kuna hiljutised ajurünnakud tõukasid mind mõttele, et Google'le ongi konkurenti vaja. Eelkõige kasutajate huvides muidugi.

Siiani olen mina sellest saidist kuulnud väga vähe, kasutamisest rääkimata. Igal juhul läks see mulle bookmarkidesse ning ma kavatsen projektil silma peal hoida.

Oodatud on lugupeetud lugejate kommentaarid. Smile




Viimati muutis vih 30.03.2006, 21:04; muudetud 1 kord
pacho
Moderaator
Moderaator


Vanus: 42
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 618

Distributsioon: Debian GNU/Linux
blank.gif
postituspostitatud: 30.03.2006, 20:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

See ju endine AskJeeves.com.
Vana välimus http://web.archive.org/web/20040321081006/www.ask.com/

Huvitav mis teenust nad allhanke korras ostavad. Mulle pole kunagi sellise nimega bot silma jäänud.

_________________
http://blog.pacho.pri.ee/

PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 31.03.2006, 02:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kasutasin mõne tunni jooksul aktiivselt ühe referaadi materjali otsinguks katse mõttes ning annab häid tulemusi. Abistavad otsinguküsimused/sarnased otsingud, mis paremale tekivad, on väga kasulikud. Kiire, minimalistlik välimus. Väga meeldiv kogemus oli.

Mõni aeg tagasi otsisin sama referaadi jaoks materjali ka Google'iga. Ask.com andis sarnaseid lehekülgi, kuid abistavad otsingusõnad paremal osutusid väga kasulikuks lisaväärtuseks. Ask.com on tugev konkurent Google'ile ja funktsionaalsuses ta alla ei jää.

Referaadi põhimärksõna oli väga laialt levinud.

AskJeeves.com'i, kui ma ei eksi, kohtasin esimest korda mitte vähem, kui viis aastat tagasi.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group