Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
jns
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 05.06.2008
Postitused: 2


estonia.gif
postituspostitatud: 05.06.2008, 21:58  postituse pealkiri:  Ati 3D rage pro PCI tv-out  

Otsustasin hakata siin mingi paar kuud tagasi niimoodi hobikorras vabast ajast ehitama vaese mehe mediacenter-arvutit, plaanisin panna peale linuxi ja freevo. Sai siis muretsetud mingi odav 1GHz PIII compaq, kuid pärast ostmist selgus, et asjal on integreeritud video ja puudub AGP siin, mul aga on vaja tv väljundit. (see on see netist ostmine Razz ) Sai siis muretsetud odavalt PCI siinile istuv vanemat tüüpi ATI 3D Rage Pro kaart, tv väljundiga, pole küll teab mis võimas kaart, kuid täisekraanil video näitamisega saab hakkama.

OK, aitab lobast, asume asja kallale Very Happy Probleem on nimelt selles, et Suse ei näita tv väljundis korralikult pilti. Buutimise ajal on pilt korralik, aga kui X käima läheb, muutub telekas pilt punaseks ning jääb selliseks niikaua, kuni X suletakse. Niipalju, kui ma uurinud olen, peaks kuidagi midagi xorg.conf failis ära muutma, olen ka proovinud erinevaid netist leitud meetodeid, kuid edutult. Paistab, et seade töötab avatud koodiga ati draivereid kasutades, täpsemalt väidab kasutavat mach64 omasid. Ametlikud suletud koodiga draiverid paistavad sellele kaardle puuduvat. Olen proovinud ka atitvout'i, kuid see väidab, et tv väljund töötab ilusti, kuid kui ma panen sisse "atitvout auto" või midagi muud sarnast, mis peaks seda kuidagi moodi seadistama, siis väidab põhimõtteliselt, et kaart ei saa käsklustest aru või midagi sarnast.

Äkki oskate teie midagi välja pakkuda kuidas sellest kaardist siiski pildi telekasse võluda?


jns
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 05.06.2008
Postitused: 2


estonia.gif
postituspostitatud: 10.06.2008, 22:09  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Õnnestus siis asi tööle saada, panin tööle vesa draiveriga, monitoril HorizSync = 30-50 ja VertRefresh = 60.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group