Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
ain
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 25.09.2006
Postitused: 218

Distributsioon: openSUSE
blank.gif
postituspostitatud: 04.06.2008, 09:40  postituse pealkiri:  OpenOffice.org 3.0 eestindamine  

OpenOffice.org läheneb tasapisi oma versioonile 3.0, mis peaks ilmuma sügisel. Nii siinse tagasiside põhjal kui ka ise lahtiste silmadega ringi liikudes on tunda, et kasutajate arv Eestis üha kasvab. Ei oska veel praegu öelda, millise kvaliteediga, kuid alates järgmisest aastast hakkab ODF-formaati toetama ka Microsoft Office (vt. http://www.microsoft.com/Presspass/press/2008/may08/05-21ExpandedFormatsPR.mspx ), mis loodetavasti kõrvaldab vähemalt osaliselt siiani suurimaks takistuseks oleva ühilduvusprobleemi.
Eelneva taustal on kavas vähemalt versiooniks 3.1 "ametlikult" (OpenOffice.org projekti raames levitatavate pakettide jaoks) ja versiooniks 3.0 mitteametlikult (eestindamise projekti poolt levitatavate pakettide jaoks) oluliselt teha paremaks eestindamise seisu. Eelkõige tähendaks see praegu 91% piiril kõikuva abi tõlke lõpetamist ja nii kasutajaliidese kui abi tõlke senisest põhjalikumat ülekontrollimist.
Selle kõigega tegelev seltskond on enamjaolt ise oma aja peremehed (või vähemalt kujutavad seda endale ette), kes saavad teatud piires omale tööd valida. Paraku peab igasuguse valimise juures meeles pidama ka äraelamise võimalust, seega on oodatud igasugune toetus. Täpsemat infot toetamise võimaluste kohta saab: http://et.openoffice.org/about-helping.html
Tagasiside ja küsimused on teretulnud.


midnight

Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.08.2007
Postitused: 733

Distributsioon: Ubuntu 8.04
estonia.gif
postituspostitatud: 04.06.2008, 21:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kas openoffice eesti failide torrenteid ei ole kusagil?

https://81.21.249.5/


ain
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 25.09.2006
Postitused: 218

Distributsioon: openSUSE
blank.gif
postituspostitatud: 04.06.2008, 21:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ei ole, aga kas sel on suurt mõtet? Kõik allalaadimised on väga kiirete serverite taga, mul võtab tšehhimaalt "klõps - salvesta - valmis" mitte üle 3 minuti (suurusjärk 150 MB). Ma kasutan ise ka teatud juhtudel torrentit, aga ma ei leia, et ma peaksin seda tingimata iga asja jaoks kasutama.
Aga kui on vastupidiseid argumente, siis selle üle võib mõelda, torrentite tegemine pole ju eriti keeruline.


midnight

Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.08.2007
Postitused: 733

Distributsioon: Ubuntu 8.04
estonia.gif
postituspostitatud: 04.06.2008, 22:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ain kirjutas:
Ei ole, aga kas sel on suurt mõtet? Kõik allalaadimised on väga kiirete serverite taga, mul võtab tšehhimaalt "klõps - salvesta - valmis" mitte üle 3 minuti (suurusjärk 150 MB). Ma kasutan ise ka teatud juhtudel torrentit, aga ma ei leia, et ma peaksin seda tingimata iga asja jaoks kasutama.
Aga kui on vastupidiseid argumente, siis selle üle võib mõelda, torrentite tegemine pole ju eriti keeruline.

Vast on mõtekas mingite arhiivsete tegemiste jaoks.
Näiteks kui pakkida mitu openoffice .zip või .gz sisse ära.
Seega pole vajadust hoida enam asju mida alla ei laeta, kuid seejuures peab olema üks jagaja arvut vähemalt töös.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group