Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 01.05.2008, 20:18  postituse pealkiri:  Mandriva Linux 2008.1 Live CD ka Xfce töökeskkonnaga väljas  

Kui tavaliselt pakub Mandriva eelkõige kaht levinumat töökeskkonna - KDE ja GNOME -, siis mõned entusiastid on viimasel paaril aastal loonud ka variandi, mis kasutab nii-öelda kergekaalulisemat töökeskkonda Xfce. Muu poolest ta tavalisest Mandriva Live CD-st ei erinegi. Väljapakkumisel on kolm erinevat ISO-faili, mille erinevuseks on keelte valik. Eesti keele leiab variandist extra-i18n, mille saab tõmmata kas siit või siit. Kui kedagi huvitavad "vaikimisi" keeled (sh inglise keel) või hoopis Aasia keeled, siis leiab nende lingid, nagu ka antud Live CD ilmumisteate sellelt aadressilt.


JanO
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 57
Liitunud: 30.04.2008
Postitused: 305

Distributsioon: Mageia
estonia.gif
postituspostitatud: 07.06.2008, 19:03  postituse pealkiri:  Väike ülevaade Mandriva One XFCE Live CD-st  

Ülevaadet saab näha Mandriva Eesti lehelt.

_________________
Julge olla eestlane ka arvutis!
jaanus.ojangu.net

Vincenzo
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 04.01.2006
Postitused: 67

Distributsioon: *buntu
estonia.gif
postituspostitatud: 08.06.2008, 13:09  postituse pealkiri:  Re: Väike ülevaade Mandriva One XFCE Live CD-st  

Väga vahva. Kui nüüd natuke norida siis ülevaade algab lausega:
"XFCE on väiksem ja kiirem Linuxi distributsioon."

Tegu on ikka vaid aknahalduriga ju?


JanO
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 57
Liitunud: 30.04.2008
Postitused: 305

Distributsioon: Mageia
estonia.gif
postituspostitatud: 08.06.2008, 13:15  postituse pealkiri:  Kuidas Mandriva One XFCE Live CD-lt xfce-d paigaldada?  

Tänan märkuse eest.
Ma ise ka veel väga algaja ja terminoloogi vigu võib teisigi olla. Seepärast tegelengi et äkki teistel algajatel natsa kergem.

Mul endal selline küsimus, et selle Live CD pealt ma ei osanud arvutisse paigaldust käima saada.
Kas keegi oskab vihjata? Või ma lihtsalt pime olen.

_________________
Julge olla eestlane ka arvutis!
jaanus.ojangu.net

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group