Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 11:36  postituse pealkiri:  OpenOffice.org 2.4.0 väljas  

Uuenenud kujundusega OpenOffice.org-i koduleht annab teada, et uus OpenOffice.org 2.4.0 on saanud valmis ja kõigile allalaaditav. Kui minna allalaadimise lehele siis koheselt tehakse kindlaks, et oled Eestist ja mis operatsioonisüsteemi kasutad ning pakutakse kohe alla laadida. Paraku on seal vaikimisi Eesti peegelserver, mis käesoleva uudise kirjutamise hetkel veel ei sisaldanud uusimat versiooni.
Mida uut? Seda saab lugeda vastavast wiki artiklist.

Aga õnneks on OpenOffice.org-i eestindamise kodulehel allalaadimise osas juba värsked versioonid saadaval!


ain
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 25.09.2006
Postitused: 218

Distributsioon: openSUSE
blank.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 11:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma olin peldikus, kui uus versioon välja tuli ja ei saanud kohe ära peegeldada. Järgmine kord pean vist ennast täis tegema, aga ära peegeldama.
PARAKU.


zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 12:03  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ain kirjutas:
Ma olin peldikus, kui uus versioon välja tuli ja ei saanud kohe ära peegeldada. Järgmine kord pean vist ennast täis tegema, aga ära peegeldama.
PARAKU.


Ma ei tea, kes http://openoffice.offline.ee/ peegeldab ja ka see on sama kodanik, kes mitteametlikku peeglit http://ftp.linux.ee/pub/openoffice/localized peegeldab aga mitteametlikus peeglis on ju kõik olemas ja eestindamise lehel on ju viited mitteametlikule peeglile (mida ilmselt siis ka eesti arvutitootjad kasutavad).

Kuna mitteametlikus peeglis on olemas aga ametlikus mitte siis võib kõrvaltvaataja pilguga jääda mulje, et neid peegleid haldavad erinevad inimesed.

Siit tekkiski mõte, et siis võiks see mitteametlik ka ametlikuks saada kuna sageli on see värskem kui ametlik peegel.

Võibolla olen ma ainus, kes seda ootas ja seetõttu ka märkas. Hilisemad külastajad ei saa arugi kuna siis juba ka ametlik peegel värskendatud.


ain
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 25.09.2006
Postitused: 218

Distributsioon: openSUSE
blank.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 12:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Uudise lugemine ja kirjutamine, et miskit juhtus ja miskit pole veel saada, võtab mõne hetke. Mul võtab oma peegli korrastamine pool tundi. Siis ma saadan kirja offline peegli haldajale, kes juhul kui ta seda kohe loeb, teeb ka midagi natuke aega. Release announcement ilmus kell 9.34 meie aja järgi. Igasugused teated väljastatakse siis, kui peeglid on korras. Samamoodi olen ma ka ise varem teinud. Peegeldan ära, siis teatan. Juhtub see samal päeval, või kahe nädala pärast, see on minu asi (võib ju olla vigu, mis nõuavad uut buildi).
Leidub muidugi ka kodanikke, kes kukuvad 4 päeva varem jaurama listides ja foorumites et midagi on väljas, siis hakkavad kõik, kel pole midagi tarka teha servereid (mis veel tegelevad peegeldamisega) pommitama ja viidavad seega veelgi aega, aga ok, see pole keiss eestindatud oo.o jaoks.
Kui ma OO.o eestindamisega enam ei tegele, siis ma teatan sellest. Senimaani ma katsuksin ikkagi reglementi järgida. Kui sa oleksid veel pool tundi oodanud selle asemel, et teist kirja kirjutada, oleksid sa näinud ka töötavat offline peeglit. Kusjuures mina tegelesin peegli korrastamisega enne pingviini artikli lugemist ja vaevalt offline mees seda siin üldse loeb.
Seega pole taolistest artiklitest muud kasu, kui kellegi rahulolu, et 'mina olin esimene, esimene, esimene...'.


Reevel
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 10.11.2007
Postitused: 99

Distributsioon: Red Hat, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 18:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ain kirjutas:
Ma olin peldikus, kui uus versioon välja tuli ja ei saanud kohe ära peegeldada. Järgmine kord pean vist ennast täis tegema, aga ära peegeldama.
PARAKU.

Laughing
Way to go. Vot see oleks alles pühendumus!


antik2
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.10.2006
Postitused: 634

Distributsioon: Big Strong D...
blank.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 18:53  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ain kirjutas:
Ma olin peldikus, kui uus versioon välja tuli ja ei saanud kohe ära peegeldada. Järgmine kord pean vist ennast täis tegema, aga ära peegeldama.
PARAKU.


Peegel peaks töötama automaatselt (rsync ja sõbrad kord päevas või iga minut- whatever), mis peegeldamisest te siin räägite? Kujuta ette, et sa jäädki sinna peldikusse- kas see tähendab, et eesti kasutajad peavad hakkama mingilt hiina saidilt alla tõmbama?


Reevel
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 10.11.2007
Postitused: 99

Distributsioon: Red Hat, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 27.03.2008, 23:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

antik2 kirjutas:
Peegel peaks töötama automaatselt (rsync ja sõbrad kord päevas või iga minut- whatever), mis peegeldamisest te siin räägite? Kujuta ette, et sa jäädki sinna peldikusse- kas see tähendab, et eesti kasutajad peavad hakkama mingilt hiina saidilt alla tõmbama?


No a tee siis ise korralik peegel, nagu peab, näita neile vussidele, kuidas asjad käivad!


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group