Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.02.2008, 18:53  postituse pealkiri:  Firefoxi profiili küsimus  

Tekkis väike küsimus just ID kaardi tööle saamisega. Nimelt mul juba aastaid üks ja sama profiil Firefoxis, mida olen arvutist arvutisse tõstnud jne.
Nüüd - olles paigaldanud Estobuntu ID kaardi tarkvara - see ei toimi. Ma ei saa ikka ID kaart kasutada.
Tehes täiesti uue konto arvutisse ja kasutades sealt Firefoxi - kõik toimib. Seega on midagi valesti minu profiilis.

Kõige lihtsam oleks luua lihtsalt uus profiil, kuid siis kaovad mu sajad lehed, küpsised jne.

Ehk mis lahendust antud situatsioonis välja pakute.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

midnight

Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.08.2007
Postitused: 733

Distributsioon: Ubuntu 8.04
estonia.gif
postituspostitatud: 25.02.2008, 21:24  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sinu kontol on varjatud kataloog .mozilla ja seal sees on sinu firefoxi kataloog.
mingi tähed-numbrid.default kataloogis on kogu võlu




Viimati muutis midnight 25.02.2008, 22:59; muudetud 1 kord
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.02.2008, 22:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Seda, kus need seaded asuvad ma tean - küsimus ongi, mida ma sealt täpselt laienduste osast ära pean kustutama, et Estobuntu pakid tööle saada.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

midnight

Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.08.2007
Postitused: 733

Distributsioon: Ubuntu 8.04
estonia.gif
postituspostitatud: 25.02.2008, 22:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Seda, kus need seaded asuvad ma tean - küsimus ongi, mida ma sealt täpselt laienduste osast ära pean kustutama, et Estobuntu pakid tööle saada.

Kui tahad estobuntu paki tööle saada, siis kustuta või muuda .mozilla ära näiteks .mozilla_vana.

Käivita firefox ning siis tekib uus .mozilla- kuid ma ei tea, kuidas ja milliseid andmeid uude profiili lisada, et sa oma vanu järjehoidjaid näed.


wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 26.02.2008, 12:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Küpsised on failis cookies.txt ja järjehoidjad failis bookmarks.html, nende ülekandmine on elementaarne. Igal juhul soovitan kopeerida vana profiil näiteks .mozilla.bak-iks (Firefox kinni sel ajal, eks ole), teha uus profiil, panna Firexox uuesti kinni, kopeerida vähemalt need 2 mainit faili vana profiili seest uude ja siis vaadata, kas ja millest uue profiili all puudust tunned.

_________________
Kõike hääd,
WK

pacho
Moderaator
Moderaator


Vanus: 43
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 618

Distributsioon: Debian GNU/Linux
blank.gif
postituspostitatud: 26.02.2008, 13:28  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://pingviin.org/viewtopic.php?p=27179#27179

_________________
http://blog.pacho.pri.ee/

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 26.02.2008, 14:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tänan - proovin hiljem järgi

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 23.03.2008, 15:53  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ja endiselt istun probleemi otsas Very Happy

Nagu nüüd selgunud, siis on mul ka fondid jne aja jooksul sassi kõik läinud. Vaja oleks uus profiil teha.

Kuid kuidas sinna importida oma küpsised, paroolid, lisad ja järjehoidjad? Oskab keegi soovitada?

Proovisin hetkel nii - lõin Firefoxiga uue profiili. Panin selle tööle ja siis üritasin importida seadeid. Kuid Firefox importis mulle hoopis Iceape Navigatori jama. Kuskil polnud võimalik valida mingit kataloogi vms, kust ta andmeid otsiks.

Äkki on mõni hea liides selle jaoks olemas?

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 23.03.2008, 16:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2109 ehk aitab see õiged asjad kokku pakkida, et need siis hiljem teise konto alla lahti pakkida..

samuti on üks ressursse sööv lahendus google browser sync nimeline laiendus, mis süngib samuti taolisi asju erinevate kontode vahel ka erinevates arvutites..

esimene neist on muidugi kasulik ka juhtudeks, kus selline asi juhtub, siis on hea taastada Smile

_________________
Image Image Image

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 23.03.2008, 18:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ise ma alguses arvasin, et see ainult bookmarkide jaoks oli. Kuid lähemal lugemisel selgus tõesti, et kõigele. Hetkel tundub, et asi töötas Smile
Tegin uue profiili ja tõin oma vajalikud andmed üle Smile

Tänud.

EDIT:üks täiendus. Nimelt ei saa FEBE abil korralikult hetkel üle tuua paroole ja kasutajanimesid. Samas saab ilusti luua vastava backup faili. Üle toomiseks tuleb kasutada ühte nippi.

Nimelt luuakse Teile fail usernames-passwords(profileName}.fbu Nimetage see ümber usernames-passwords(profileName}.zip ja pakkige oma uue profiili kataloogi lahti. Ubuntus asuvad profiilid varjatud kataloogis .mozilla/firefox ja seal on ka profiilide kataloogid. Pakkige oma uue profiili kataloogi see zip fail lahti. Siis on ka kõik paroolid ja kasutajanimed üle toodud.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1066


blank.gif
postituspostitatud: 23.03.2008, 19:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Nimelt luuakse Teile fail usernames-passwords(profileName}.fbu Nimetage see ümber usernames-passwords(profileName}.zip ja pakkige oma uue profiili kataloogi lahti. Ubuntus asuvad profiilid varjatud kataloogis .mozilla/firefox ja seal on ka profiilide kataloogid. Pakkige oma uue profiili kataloogi see zip fail lahti. Siis on ka kõik paroolid ja kasutajanimed üle toodud.


Ei leidnud ühtki *.fbu faili oma Linuxi kasutaja kodukaustast Sad Või on see miski OS-i spetsiifiline asi? Sellest kirjutab ka siin ja seal on juttu, et salasõnad istuvad failis signons2.txt ja salasõnade krüptovõti failis key3.db. Ehk aitab kui need kaks faili ümber kopeerida uude profiili. Miski FEBE FAQ ka olemas.
Ahjaa, eelistused on failis prefs.js - ka need, mida about:config aadressil ise muudetud on.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 23.03.2008, 19:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Ise ma alguses arvasin, et see ainult bookmarkide jaoks oli. Kuid lähemal lugemisel selgus tõesti, et kõigele. Hetkel tundub, et asi töötas Smile
Tegin uue profiili ja tõin oma vajalikud andmed üle Smile

Tänud.

EDIT:üks täiendus. Nimelt ei saa FEBE abil korralikult hetkel üle tuua paroole ja kasutajanimesid. Samas saab ilusti luua vastava backup faili. Üle toomiseks tuleb kasutada ühte nippi.

Nimelt luuakse Teile fail usernames-passwords(profileName}.fbu Nimetage see ümber usernames-passwords(profileName}.zip ja pakkige oma uue profiili kataloogi lahti. Ubuntus asuvad profiilid varjatud kataloogis .mozilla/firefox ja seal on ka profiilide kataloogid. Pakkige oma uue profiili kataloogi see zip fail lahti. Siis on ka kõik paroolid ja kasutajanimed üle toodud.


paroolide kopimiseks piisab kui tõstad ümber failid signonsX.txt ja key3.db X tundub, et tähistab siis firefoxi versiooninumbrit, sest firefox 3-e puhul tuli ta 2-st 3-ks muuta..

ja et keegi nii teie paroole pihta ei paneks, on mõistlik need kaitsta ülemparooliga (master password), siis peab enne nende paroolide kasutamist korra kõige vägevama parooli sisestama Smile

_________________
Image Image Image

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group