Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 22.01.2008, 23:10  postituse pealkiri:  Probleem Nautilusega - hangub  

Olen siin paar päeva maadelnud ühe probleemiga, mis päris hullusti häirib arvuti kasutust.
Nimelt hakkas trikke tegema nautilus. Avades mingi kataloogi, jookseb nautilus põhimõtteliselt kokku. Kausta sisu ei näita, vaid hangub. Kui Nautilus sulgeda, siis avaneb ta kohe ise uuesti, justkui lõputu tsükkel. Samal ajal kisub prose kasutuse ka lakke ja aitab ainult restart.
Uurisin natuke Ubuntu bug launchbadi, kohati oli sarnast probleemi kirjeldatud aga mingeid lahendusi ei leidnud. Ei tahaks sellise asja pärast reinstalli ka teha Smile
konsoolist käivitades midagi ei näita. Igasugused ideed on teretulnud 8)

Edit//
Probleem kadus kui muutsin oma akende teemasid. Mingist logi failis oli kirjas, et ei saanud millegi pärast mingeid frame renderdada.
Selline imelik bug siis. Very Happy


sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 23.01.2008, 01:20  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

OT and way OT

Müts maha meeste ees, kes tahavad ja viitisivad probleemide lahendamisega tegeleda. Enamik "mehepoegi" kipub millegipärast vaid soigumisega tegelema. Kui siis tegelase eest kõik või ehk enamik tegemist vajavast tööst on ära tehtud, siis taovad säärased endale vastu rindu ja nõuavad enda monumendi püstitamist. Arusaadavalt on hea tunne, kui oskad ise peput pühkida...

Miks ma nii kirjutan? Mulle tuli lihtsalt meelde aastavahemik 1992 - 1996, kui Liinusk oli sõimusõna ja kõik kes maadlesid tolle mõttetu lohega, olid lollakad.

Mõnus on tänagi tõdeda, et hullud ei väsi ja et raugematu soov lahenduseni jõuda viib tihtipeale sihile.


Päikest ja rõõmu meie talve. Kohe!!!

P.S. Kummaline ja uus mittevahva käitumislaad Nautilusel. Pole kohanud. Samas olen näinud nii mõndagi Nautiluse "isuga mälu söömise" perioodi.

_________________
Hea tarkvara kuulab kasutaja sõna Smile

imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 23.01.2008, 01:42  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Buntu all tiris selle teemahalduri kasutamine prose kasutuse lakke.
Aitas lihtne killimine ainult.
Aga teemade puhul olen ma seda täheldanud ennegi, et ei taha mõnda hästi "süüa". Kipub nautilus (või mis iganes rakendus) rumalusi tegema.
Õnneks ma mingi "ilupede" ei ole ja teemasid kasutan nii vähe kui võimalik ja taolisi asju ei ole enam ammu kohanud.
Nautilus kribas mingisuguse "nautilus-debug" vms faili ka valmis kui mingil põhjusel tema maine teekond tol korral lõppes.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group