Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
U2
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 11.04.2007
Postitused: 63

Distributsioon: Ubuntu 10.10
estonia.gif
postituspostitatud: 10.12.2007, 14:20  postituse pealkiri:  Dokumendihaldus  

Tere!

Otsin dokumendihaldus tarkvara Ubuntule. Midagi lihtsat peamiselt tekstidokumentide haldamiseks ettevõtte igapäevases asjaajamises. Kui kellegil on kogemusi, siis ootan huviga arvamusi.


indrek
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 412
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Kubuntu
blank.gif
postituspostitatud: 10.12.2007, 18:05  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

knowledge tree open source edition ei ajaks asja ära? Ega ma seda mingis reaalses olukorras küll kasutanud ei ole, aga esmapilgul tundus kena omal ajal, kui välja tuli.

Aga mis vajadused sul on? Võibolla töötab kasvõi google apps?


DaStoned
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 42
Liitunud: 11.01.2007
Postitused: 388
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 10.12.2007, 19:00  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Milliseid ülesandeid see dokumentide haldus peaks täitma?

_________________
When the shit hits the fan, keep your mouth shut!

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.12.2007, 21:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Just jäi silma Linux.com lehel:
http://www.linux.com/feature/122345

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 10.12.2007, 21:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Just jäi silma Linux.com lehel:
http://www.linux.com/feature/122345


Nagu ma aru saan siis see knolage Tree on rohkem nagu CVS või SVN? Kas keegi teab mingit OpenSource postipoisi analoogi?


indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 09:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

imapi kirjutas:
Kas keegi teab mingit OpenSource postipoisi analoogi?
Kui võrdlus postipoisiga siis tegu ilmselt riigiasutusega? ja see süsteem peab täitma seadustest tulenevad nõuded? siis valmis opensource vidinat olemas pole. kasvõi DVK pärast, kui just selline asutus pole kus ise selle treimisega vabalt hakkama saadaks, aga sel juhul sa siit seda ei küsikski.
EDIT: ega valmis DVK-ga süsteem postipoiss siis ainuke pole:
http://www.ria.ee/28440




Viimati muutis indrek56 11.12.2007, 10:54; muudetud 1 kord
imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 10:27  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

indrek56 kirjutas:
[Kui võrdlus postipoisiga siis tegu ilmselt riigiasutusega? ja see süsteem peab täitma seadustest tulenevad nõuded? siis valmis opensource vidinat olemas pole. kasvõi DVK pärast, kui just selline asutus pole kus ise selle treimisega vabalt hakkama saadaks, aga sel juhul sa siit seda ei küsikski.


Riigiasutus jah võrdlus postipoisiga sellepärast, et ma ei tea mitte midagi muud analoogset aga mul on tunne, et kõik on parem kui see. Asutus saaks valmis sise küll sellise vidinaga aga kui on olemas juba valmis toodet siis miks ise hakata aega raiskama Smile ... aga nagu ma aru saan siis ei ole sellist ...


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 10:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

aga sul on võimalus see valmis treida ja siis avalikult jagada, meitel ka vaja ja sellist raha nagu postipoiss välja küll käima ei hakka..

_________________
https://www.inlink.ee

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 11:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mina pole postipoisiga küll kokku puutunud. Kas keegi suudab äkki ära seletada, mille pärast see siis nii hea on?

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 11:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Mina pole postipoisiga küll kokku puutunud. Kas keegi suudab äkki ära seletada, mille pärast see siis nii hea on?
keegi peale ML müügimeeste ilmselt ei ütlegi et see hea on. niipalju kui tean oli omal ajal suur paanika seoses avaliku teabe seaduse tähtaaegadega, otsuseid tehti kiiresti, koordineerides, ordineerides ja jumal teab mis veel. ka oli valik tol ajal kitsam. postipoiss oli ilmselge kergema vastupanu teed minek raha arvestamata. nüüd on ajad teised....
mis veel open sortsu puutub, siis kõige lähemal on sellele mõistele ilmselt webdesktop, selles mõttes et töötab vastaval platvormil, mis ei tähenda et toode ise veel seda oleks.




Viimati muutis indrek56 11.12.2007, 11:27; muudetud 1 kord
imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 11:26  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma arvan, et isegi ML müügimehed ei ütle, et see hea oleks. Mõni aeg tagasi vist otsustai asi arendusest üldse maha võtta nüüd on midagi hakanud jälle liikuma. Üks asi miks ta "hea" on et töötab korralikult ainult IE -ga Smile


indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 11:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

imapi kirjutas:
Ma arvan, et isegi ML müügimehed ei ütle, et see hea oleks. Mõni aeg tagasi vist otsustai asi arendusest üldse maha võtta nüüd on midagi hakanud jälle liikuma. Üks asi miks ta "hea" on et töötab korralikult ainult IE -ga Smile
töötab ka teiste brauseritega korralikult. ehk siiski märgin oma eelmisele kommile lisaks et töökindel ta minu kogemuse piires tõesti on. ei mäleta mitteainsatki kokkujooksmist ega kasutajatele veateadete pritsimist.... agamitte ei kavatsenud ma seda kiitma hakata, lihtsalt nendin sellist tähelepanekut.
EDIT: seda nuppude selgitusteksti (mitte)kuvamist pole ma tõesti tähele pannud, samuti kasutajad kes firefoxiga tööd teevad. Kui pole näinud - ei tea tahta Smile




Viimati muutis indrek56 11.12.2007, 21:57; muudetud 1 kord
imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 12:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

indrek56 kirjutas:
töötab ka teiste brauseritega korralikult. ehk siiski märgin oma eelmisele kommile lisaks et töökindel ta minu kogemuse piires tõesti on. ei mäleta mitteainsatki kokkujooksmist ega kasutajatele veateadete pritsimist.... agamitte ei kavatsenud ma seda kiitma hakata, lihtsalt nendin sellist tähelepanekut.


Vot siin võiks vaielda mis kvalifitseerub korralikult töötamise alla. Ma panen igale linuxi masinale ie4lin -i peale ainult sellepärast, et seal kasutataks emingi "#¤%"#¤# java funktsioon mis näitab väikest popup akent hiirega nupu peale minnes, mis siis kuvab lühikese teksti selle kohta mida see nupp teeb. See töötab ainult IE -s (olen proovinud FF, operat ja konquerori). aga näed meie asutuses ei suuda inimesed ilma selle väikese abitekstita olla.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 13:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://www.viiratsi.ee/?id=412

kas ta nüüd hea ja töötav on aga ta on olemas....põhimõtteliselt ei ole ju mitte mingi probleem asi mysql/php baasil ära teha ja suure raha võid tasku jätta...

_________________
https://www.inlink.ee

indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 13:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

illukas kirjutas:
http://www.viiratsi.ee/?id=412

kas ta nüüd hea ja töötav on aga ta on olemas....põhimõtteliselt ei ole ju mitte mingi probleem asi mysql/php baasil ära teha ja suure raha võid tasku jätta...
rätsepatöö on ikka ausees asi. antud viide peaks olema küll minuteada postipoisist ületulnud andmete väljund....


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 11.12.2007, 22:41  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kuid endiselt jääb minul küsimus - mida siis see Postipoiss teeb. Mille poolest on ta parem, kui tavaline ühine kettapind? Pole sellega tõesti väga kokku puutunud - äkki saaks seda ära kasutada kuskil.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 00:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Postipoiss on selline programm, millega saad hallata dokumente (näiteks saabunud kirju). No umbes nii, et eile tuli meile sisse kiri Jaan Tammelt. Sellele vastas täna Peeter Kask. Et dokumentide ringlus kontrolli all hoida.

_________________
Kõike hääd,
WK

indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 09:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://www.microlink.ee/?id=1668


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 10:17  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

indrek56 kirjutas:
rätsepatöö on ikka ausees asi. antud viide peaks olema küll minuteada postipoisist ületulnud andmete väljund....


seda nimetatakse integreerituseks sisuhaldusega Wink
aga tegelikult ka on asi tõsine ja vaja teda oleks, see minu mysql ja php jutt oli selle mõttega, et sedapsi võiks asja lahendada vabavara baasil..


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 12:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui palju oleks üldse huvitatud asjaga tegelema, laseks ta täiesti vabavarana laiali, saaks teised ka.

minu kodeerimisoskused on kasised, seega oleks vaja moodustada miski punt kes sellega tegeleks ja kui miski asi valmis saab, siis võiks ju kasvõi pingviini lehe kaudu asja avaldada? ...

Solgin küll teemat, kuid loodame et keegi ei pahanda

_________________
https://www.inlink.ee

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group