Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
gert
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 09.11.2006
Postitused: 42

Distributsioon: pc-bsd, ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 13:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

illukas kirjutas:
Kui palju oleks üldse huvitatud asjaga tegelema, laseks ta täiesti vabavarana laiali, saaks teised ka.

minu kodeerimisoskused on kasised, seega oleks vaja moodustada miski punt kes sellega tegeleks ja kui miski asi valmis saab, siis võiks ju kasvõi pingviini lehe kaudu asja avaldada? ...

Solgin küll teemat, kuid loodame et keegi ei pahanda


Antud teema pakub huvi, kuid ka minu kodeerimisoskused on kasised Very Happy . Samas saab alati juurde õppida.


imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 14:03  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Kuid endiselt jääb minul küsimus - mida siis see Postipoiss teeb. Mille poolest on ta parem, kui tavaline ühine kettapind? Pole sellega tõesti väga kokku puutunud - äkki saaks seda ära kasutada kuskil.


Üks asi on ülessannete delegeerimine. Näiteks tuleb personali juhile kiri, et vaja sellist ja sellist asja. Ta registreerib ära selle postipoisis ja paneb täitmiseks kellegile spetsialistile. See spetsialist näeb ülessannet ja täidab selle ära Smile et siis jääb nagu logi tegevustest ka.


priit
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 04.08.2005
Postitused: 521
Asukoht: Tartu
Distributsioon: CentOS / OS X
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 14:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

imapi kirjutas:
spott kirjutas:
Kuid endiselt jääb minul küsimus - mida siis see Postipoiss teeb. Mille poolest on ta parem, kui tavaline ühine kettapind? Pole sellega tõesti väga kokku puutunud - äkki saaks seda ära kasutada kuskil.


Üks asi on ülessannete delegeerimine. Näiteks tuleb personali juhile kiri, et vaja sellist ja sellist asja. Ta registreerib ära selle postipoisis ja paneb täitmiseks kellegile spetsialistile. See spetsialist näeb ülessannet ja täidab selle ära Smile et siis jääb nagu logi tegevustest ka.


Et siis sisuliselt tavaline project management? à la Basecamp?


wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 15:04  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Postipoisis sellist grupitöö ja projektijuhtimise elemente mu mäletamist mööda küll polnud. Puhtalt dokumendihaldus. Aga minu kokkupuude sellega on olnud vägagi põgus.

_________________
Kõike hääd,
WK

U2
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 11.04.2007
Postitused: 63

Distributsioon: Ubuntu 10.10
estonia.gif
postituspostitatud: 12.12.2007, 21:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Teemast Äripäeva seminaril

http://www.aripaev.ee/temp/seminar/25052005/seminar.html


U2
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 11.04.2007
Postitused: 63

Distributsioon: Ubuntu 10.10
estonia.gif
postituspostitatud: 16.12.2007, 12:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tänan kõiki arvamuste eest. Leidsin täna aega, et kõik põhjalikult läbi lugeda. Tore näha, et vastukaja on elav. Arutelu on väga huvitav.

Minu eelnev kiiruga sisestatud postitus oli mõeldud viitamaks sellele, mida üldse dokumendihaldus hõlmab. See pole ainult kirjade laialijagamine, hoiustamine vms. See on ka (enamjaolt) lepingute, käskkirjade jm dokumentide indekseerimine, arhiveerimine, lihtsalt ja kiirelt leitavaks ning kättesaadavaks tegemine ja palju muud. Ma ei arva, et lugupeetud sõnavõtjad siin seda poleks teadnud. Vihjan vaid sellele, et kohati kiskus arutelu liiga ühte nurka.

Seepärast soovin eriliselt esile tõsta mõtet, et "teeme ise"! Ja just sellise nagu meil vaja. Paneme kirja asjaosaliste põhivajadused, ehitame algul midagi lihtsat .. nii nagu head projektid ikka alguse saavad. Arvan, et asi on seda väärt, sest dokumendihaldus tarkvara on "suur business" ja sellest huvitatuid on väga palju. Kui midagi asjalikku saab valmis tehtud, siis leviks see nagu kuulujutt tasuta heast soojast saiast üle linna.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 16.12.2007, 12:47  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minu soovitus - võtke mingi olemas olev projekt ja liituge sellega, luues sellele vastavad vajaminevad moodulid. See kõige õigem versioon arendamiseks ma arvan.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 08.01.2008, 09:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

nii leidsime ka ühe uue tegelase, kelle hind on praktiliselt poole odavam...

2007 aasta IV kvartalis viis Webware OÜ läbi kampaania KOV IT võimaluste parandamiseks, mille käigus pakkusime Teile dokumendihaldusprogrammi Webdesktop TASUTA. Katta tuli vaid juurutus ja tugiteenuse otsesed kulud summas 9500 krooni. Standartpaketti kuulus:

* täisfunktsionaalne dokumendihaldus
* grupitöö ja ajaplaneerimise vahendid
* intranet moodul
* liidestus DVK- ga (dokumendivahetuskeskusega)
* kuni 10 kasutajat

Tulenevalt edukast kampaaniast ja KOV-ide ootamatult suurest huvist teatame, et sooduskampaania kestvust on pikendatud kuni *15 veebruarini 2008*. Soovi korral on sellisel juhul võimalik häälestada just Teile sobiv keskkond ja alustada veel aasta alguses kirjade ja õigusaktide elektroonilist registreerimist ning avalikustamist vastavalt seadusandlusele.

Webware OÜ on kodumaine populaarseima dokumendihaldusprogrammi Webdesktop arendaja aastast 2002, meie klientide hulka kuuluvad ministeeriumid, suured riigiasutused, paljud kohalikud omavalitsused ning ka ärikliendid. Täpsemat infot leiab meie kodulehelt http://webdesktop.webware.ee

Tarkvara tasuta demonstratsiooniks ja täiendavate küsimuste korral palume võtta ühendust meie müügijuhiga:
Teet Rist, teet@webware.ee

Lugupidamisega,
Webware OÜ

_________________
https://www.inlink.ee

imapi
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 01.12.2005
Postitused: 567
Asukoht: Rakvere
Distributsioon: Mageia Cauldron
estonia.gif
postituspostitatud: 08.01.2008, 10:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tean WebDesktopi, tean nende osasid partnereid ja mitte midagi halba ei oska öelda selle kohta, ainult kui, et nende rakendus tahaks hädasti "kasutaja liidse disaineri eksperdi" kätt Smile ... postgres pole kah minu lemmik Wink

Minu mure aga sai lahenduse - teeme uue Smile


KERBER
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 18.11.2007
Postitused: 219
Asukoht: Narva
Distributsioon: Manjaro Arch
estonia.gif
postituspostitatud: 08.01.2008, 12:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

U2.... Selle paljude muude hulgas on üks tähtis asi, mida peaks ära mainima. Ja nimelt volitused - st. näeb ainult neid kirju mis vastav volitus lubab näha (ehk kirjad ei oma tihti kindlat adressati, volitus määrabki kes võib lugeda kirja), kuna Postipoisi arvutid ei ole ainult ühesvõrgus. Nagu ma aru sain, minu asutuses käib Postipoisi kasutades kirjavahetus läbi neti. Ma oletan et kasutatakse kaitstud ühendust või midagi sarnast.
Kui kogukond tahab Windowsi ametiasutustest välja süüa siis võite seda projekti käivitada. Minu arust ongi linux paslik ametiasutusse, kus on tähtis töötegemine mitte lõbu.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group