Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 21:21  postituse pealkiri:  Kus asub php.ini fail???  

Vot selline probleem siis mul. Masinal Peal Mandrake 10.2 Limited Edition.Olen pea sama värske linuxi kasutaja kui see portaalgi. Raskusi veel orienteerumisega linuxis. Nimelt soov käima saada oma masinas WEB & FTP serverit olen juba poolel teel ja hetkel siis seisab nuke install selle php.ini faili taga kinni. Kasutaja Maku soovitas sinna faili mul lisada järgmise rea;

output_buffering=on;


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8855

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 21:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kirjuta käsureale locate php.ini
Kood:
winter root # locate php.ini
/etc/apache2/conf/php.ini
/etc/php/apache2-php4/php.ini
/etc/php/cli-php4/php.ini
winter root #


Külaline







postituspostitatud: 25.06.2005, 22:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

selline siis vastus aru ma ei saa???? Confused

# locate php.ini
warning: locate: could not open database: /var/lib/slocate/slocate.db: No such file or directory
warning: You need to run the 'updatedb' command (as root) to create the database.


Külaline







postituspostitatud: 25.06.2005, 22:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

nagu ma aru saan pean ma need käsud järge mööda sisse toksima....

# locate php.ini
/etc/apache2/conf/php.ini
/etc/php/apache2-php4/php.ini
/etc/php/cli-php4/php.ini


Külaline







postituspostitatud: 25.06.2005, 22:32  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Leidsin selle php.ini faili asukohast /etc/......on see siis nüüd see õige fail kuhu lisada see Maku pakutud rida? või on midagi muud teil välja pakkuda?


Külaline







postituspostitatud: 25.06.2005, 22:34  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Anonymous kirjutas:
Leidsin selle php.ini faili asukohast /etc/......on see siis nüüd see õige fail kuhu lisada see Maku pakutud rida? või on midagi muud teil välja pakkuda?


Maku
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 27.03.2005
Postitused: 16
Asukoht: Tooli ja arvutivahel

estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 22:44  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Anonymous kirjutas:
Leidsin selle php.ini faili asukohast /etc/......on see siis nüüd see õige fail kuhu lisada see Maku pakutud rida? või on midagi muud teil välja pakkuda?


Ma ei usu küll, et neid php.ini-si seal sul kastiga jagub....eks see sama ole õige siis vist jah.


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 23:07  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Nii kopeerisin selle sinu antud reakese kenasti siis siina faili suvakohta kusagile keskele ära
tulemus on ikka sama. Sad

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/nukesql.php:59) in /var/www/html/mainfile.php on line 195

või on sellel kindel koht kuhu vahele torgata?

Spott -i antud shelli värk annab kah errori, vast sellepärat, et mina ei näinud seda apache kaustagi seal /etc/--ss

Krdi palju jama mingi väukse failiga


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8855

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 23:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Anonymous kirjutas:
nagu ma aru saan pean ma need käsud järge mööda sisse toksima....

# locate php.ini
/etc/apache2/conf/php.ini
/etc/php/apache2-php4/php.ini
/etc/php/cli-php4/php.ini

ei - see oli lihtsalt näide.
Sul oli locate andmebaas loomata ja selle loomiseks oleksid sa pidanud root kasutajana käivitama updatedb käsu. Peale seda saad rahulikult kasutada locatet.
Miks on soovitav kasutada locatet php.ini leidmiseks - sest mõned süsteemid paigaldavad php.ini erinevatesse kohtadesse.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8855

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 23:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

-IFFI- kirjutas:
Nii kopeerisin selle sinu antud reakese kenasti siis siina faili suvakohta kusagile keskele ära
tulemus on ikka sama. Sad

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/nukesql.php:59) in /var/www/html/mainfile.php on line 195

või on sellel kindel koht kuhu vahele torgata?

Spott -i antud shelli värk annab kah errori, vast sellepärat, et mina ei näinud seda apache kaustagi seal /etc/--ss

Krdi palju jama mingi väukse failiga

kes see ütles, et see suvalisse kohta tuleb kopeerida? Tuleb php.ini failist vastav rida üles ikka otsida ja kui sul see off, siis kirjutada asemele on.
Lisaks sellele on vaja peale muudatust see ilusti ära saveda ja seejärel ka http (apache) server restartida.


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 23:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ok eks ma siis katsetan kõike uuesti Wink kuid nuid on probleem Shelliga....
Nimelt ei sa ma ennam õigusi ümber vahetada $ pealt # ...
$ su
Password:
su: ei õnnestu seada gruppe: Operation not permitted

password on õige mida sisestan, sest proovisin korra ka välja logimisega ja logisin root-ina sisse ja toimis...Razz

...nokk kinni, saba lahti.... Very Happy Very Happy


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8855

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 23:30  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

-IFFI- kirjutas:
Ok eks ma siis katsetan kõike uuesti Wink kuid nuid on probleem Shelliga....
Nimelt ei sa ma ennam õigusi ümber vahetada $ pealt # ...
$ su
Password:
su: ei õnnestu seada gruppe: Operation not permitted

password on õige mida sisestan, sest proovisin korra ka välja logimisega ja logisin root-ina sisse ja toimis...Razz

...nokk kinni, saba lahti.... Very Happy Very Happy

nagu näha näppisid etc kataloogi õiguseid...
Lahenduse peaksid leidma siit:
http://www.linuxquestions.org/questions/archive/1/2001/02/1/767


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 25.06.2005, 23:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

YES, YES, YES.....(y) (y) lõpuks siis ometigi sain selle süsteemi käima ja nuke on edukalt installitud Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
php.ini failis oligi olemas see spetsialne koht output_buffering=on; ja seal seisis siis OFF tegin vahetuse seal ära ja restart ning toimib nüüd siis kõik. 2 päeva kõvat ajude N***** ja tulemus on siis nüüd lõpuks ka käes. Wink

Ma näppisin jah neid kausta õigusi siis kui olin root kasutajana sees. Põhjus sellepärast, et ei viitsinud koguaeg sisse välja lahmida RazzRazzRazz ok, eks üritan ka selle siis kudagi korda saada.

Huvitav kas keegi hetkel ka ligi pääseb minu lehele aadress on http://84.52.11.191

Juhul kui ei pääse siis ma präegu ei hakka sellega pead vaevama, sest järgmisest kuust saan omale statilise IP ja domeeni eks siis jebib sellega.

Soovitaks selle siit tõsta sinna "SERVERID" teema alla. Arvan, et sinna sobib ta siiski rohkem.


Mefistofeles
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 36
Liitunud: 15.03.2005
Postitused: 309
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian, Ubuntu, CentOS.
estonia.gif
postituspostitatud: 26.06.2005, 23:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

-IFFI- kirjutas:
YES, YES, YES.....(y) (y) lõpuks siis ometigi sain selle süsteemi käima ja nuke on edukalt installitud Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
php.ini failis oligi olemas see spetsialne koht output_buffering=on; ja seal seisis siis OFF tegin vahetuse seal ära ja restart ning toimib nüüd siis kõik. 2 päeva kõvat ajude N***** ja tulemus on siis nüüd lõpuks ka käes. Wink

Ma näppisin jah neid kausta õigusi siis kui olin root kasutajana sees. Põhjus sellepärast, et ei viitsinud koguaeg sisse välja lahmida RazzRazzRazz ok, eks üritan ka selle siis kudagi korda saada.

Huvitav kas keegi hetkel ka ligi pääseb minu lehele aadress on http://84.52.11.191

Juhul kui ei pääse siis ma präegu ei hakka sellega pead vaevama, sest järgmisest kuust saan omale statilise IP ja domeeni eks siis jebib sellega.

Soovitaks selle siit tõsta sinna "SERVERID" teema alla. Arvan, et sinna sobib ta siiski rohkem.



Ip küll mul mingit vastust ei anna.


Külaline







postituspostitatud: 26.06.2005, 23:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Millegipärast ei saa jah enam mu IP-le keegi ligi väljast poolt Confused Kui eile katsetasin selle mandrakega kaasas oleva AVALIK SERVER vidinat siis saadi küll ligi sellele, ei tea milles see viga täna on??? Ma seal turva setingutes võtsin maha selle tulemüüri mille installi käigus installisin VEL KÕRGEM tasemega. Siis pakus eemaldus programm välja mingit X nimega vidinat ja lasin selle peale, võibolla asi selles.
Hetkel pole veel ka statilist IP-d ...aga samas ei tohiks ju see midagi lugeda, sest olen tähele pannud, et STV-l on visa see IP aadress muutuma. Hetkel on mul juba mitmendat päeva sama IP.....ei oska öelda milles viga, eks hakkan uuest kuust uurima kui saan staatilise IP Confused Wink


Külaline







postituspostitatud: 26.06.2005, 23:26  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Anonymous kirjutas:
Millegipärast ei saa jah enam mu IP-le keegi ligi väljast poolt Confused Kui eile katsetasin selle mandrakega kaasas oleva AVALIK SERVER vidinat siis saadi küll ligi sellele, aga täna katsetades ei saa enam. Ei tea milles see viga täna on??? Ma seal turva setingutes võtsin maha selle tulemüüri mille installi käigus installisin VEEL KÕRGEM tasemega. Siis pakus eemaldus programm välja mingit X nimega vidinat ja lasin selle peale, võibolla asi selles.
Hetkel pole veel ka statilist IP-d ...aga samas ei tohiks ju see midagi lugeda, sest olen tähele pannud, et STV-l on visa see IP aadress muutuma. Hetkel on mul juba mitmendat päeva sama IP.....ei oska öelda milles viga, eks hakkan uuest kuust uurima kui saan staatilise IP Confused Wink


Mefistofeles
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 36
Liitunud: 15.03.2005
Postitused: 309
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian, Ubuntu, CentOS.
estonia.gif
postituspostitatud: 26.06.2005, 23:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Anonymous kirjutas:
Millegipärast ei saa jah enam mu IP-le keegi ligi väljast poolt Confused Kui eile katsetasin selle mandrakega kaasas oleva AVALIK SERVER vidinat siis saadi küll ligi sellele, ei tea milles see viga täna on??? Ma seal turva setingutes võtsin maha selle tulemüüri mille installi käigus installisin VEL KÕRGEM tasemega. Siis pakus eemaldus programm välja mingit X nimega vidinat ja lasin selle peale, võibolla asi selles.
Hetkel pole veel ka statilist IP-d ...aga samas ei tohiks ju see midagi lugeda, sest olen tähele pannud, et STV-l on visa see IP aadress muutuma. Hetkel on mul juba mitmendat päeva sama IP.....ei oska öelda milles viga, eks hakkan uuest kuust uurima kui saan staatilise IP Confused Wink


Põhimõtteliselt kontrolli seda IP'd.. www.whatsmyip.org on hea lihtne võimalus, kui sa selle masinaga saad browsida.


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 26.06.2005, 23:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Nu IP on ikka sama 84.52.11.191 . Kardan, et viga siiski selles tulemüüri muutmises....selles imelikus progejupis mida ta mulle välja pakkus, eks ma seda üritan selle eelneva seadistuse tagasi torkida eks siis vaatab uuesti Wink

Aga mis see aadress teile vastab http://dhcp-84-52-11-191.cable.infonet.ee/


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8855

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 27.06.2005, 00:09  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

-IFFI- kirjutas:
Nu IP on ikka sama 84.52.11.191 . Kardan, et viga siiski selles tulemüüri muutmises....selles imelikus progejupis mida ta mulle välja pakkus, eks ma seda üritan selle eelneva seadistuse tagasi torkida eks siis vaatab uuesti Wink

Aga mis see aadress teile vastab http://dhcp-84-52-11-191.cable.infonet.ee/

ei midagi
proovisin ka ssh-ga ühendust saada - ka i midagi. Samuti ei pingi sind üldse...


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 27.06.2005, 00:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mure murtud ja tänud abistajatele.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group