Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.10.2007, 09:16  postituse pealkiri:  Kuu aega Vistaga ja Ubuntuga  

Leidsin ühe huvitava blogi, kus üks süsteemi administraator, kes peamiselt Windowsit kasutanud tegi Windows Vista ja Ubuntu võrdluse. Nagu näha põhjustas ka temal Vista üsna suure ehmatuse. Sest välise ilu all pole peidus kahjuks midagi. Peale Ubuntu paigaldamist leidis ta, et kasutab seda üha rohkem võrreldes Vistaga. Ei hakka seda juttu kõike ümber jutustama. Pigem toon siisn tsitaadina lõpulause:
Tsitaat:
So in general - Windows Vista sucks compared to both XP and Ubuntu.
ja keda asi lähemalt huvitab, siis saab lugeda siit.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

tets88
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 35
Liitunud: 14.05.2007
Postitused: 60
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Kubuntu 7.10
estonia.gif
postituspostitatud: 17.10.2007, 09:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Väga asjalik jutt selle mehe poolt, mitte selle pärast et ta leidis et Ubuntu parem on Very Happy , vaid sellepärast et lühike ja konkreetne tekst..oleks võinud natuke pikemalt kirjutada aga tal vist ei olnud Vista kohta midagi head lisada, peale hea välimuse ja kiire "startimise"..mis oli huvitav lugeda et kui Vista poolne jutt kulus selle laitmiseks siis Ubuntu poolne jutt oli kiitev Very Happy ..Aga eks mul endal on ka arvutis tegelikult ka Windows aga see lihtsalt seisab, kuna Kubuntu on lihsalt põhiline ja selle kasutamine ei söö nii võrd palju närve. Lisaks siis veel seda ka et ma olen tähele pannud et kui ma veedan oma aega Linuxi taga siis ma olen rahulik, olen nõus inimesi aitama ja muidu sõbralik aga nii kui ma olen Windowsi taga siis on parem minult mitte midagi küsida Very Happy oma moodi naljakas ja ühtlasti ka kurb. Aga Windowsi vastu mul midagi ei ole..siiski ütlen veelkord et väga hää blogi..mina ei tea kust sa neid leiad niiviisi Very Happy aga sellel polegi vist tähtsust Smile

_________________
ma ei ütle et Windows on saast, mulle lihtsalt ei meeldi asjad mis ei tööta

tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 17.10.2007, 12:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

konkreetne jutt (Y)


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group