Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 16.09.2007, 19:51  postituse pealkiri:  minut.ee: Debiani seadistamine Windowsis nüüdsest lihtsam  

Peale pikka täiustamisprotsessi on goodbye-microsoft.com teinud oma win32 laadimisprogrammi kättesaadavaks Debiani seadistusplaatidele. Viimastel arendusversioonidel on see integreeritud ning Windowsi all on nüüd Debiani seadistamine hiirega klikkimine. Laadimisprogramm baseerub GRUB2'el, lisandunud on Windowsi seadistuste kontroll ning tõlked 20-nesse keelde.
Allikas minut.ee

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

midnight

Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.08.2007
Postitused: 733

Distributsioon: Ubuntu 8.04
estonia.gif
postituspostitatud: 16.09.2007, 21:21  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

nsis'i ma tunnen- sellega saab hästi teha paigaldusfaile..

Nullsoft on päris tõsine tegija- Ma olen ka teinud lihtsa zipi asemel isepaigaldavaid programme.. debian on sattunud õige asja otsa..

http://nsis.sourceforge.net/Main_Page

Mul on windowsis 2.12 versioon (pikka aega kasutamata)
Paljud GPL olevad progejad või muud kinnised seda kasutavad..

Ühesõnaga, kellel nuppu- saab ka mõne ubuntu või gentoo läbi windowsi paigaldama panna.. kuid päris partitsiooni tegemise jaoks on vist juba scripte vaja.. ja mingit partedi--


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group