Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 05.07.2007, 08:30  postituse pealkiri:  Elug v4 teemad - 15 septembril, tarkvara vabaduse päeval  

Uue ELUGv4 tahaks korraldada 15 septembril - tarkvara vabaduse päeval.
Nagu peale eelmist üritust sai räägitud võiks sellel korral natuke suuremat tähelepanu pöörata mängudele. Ehk võtta siis ja tutvustada mida Linuxis mängudega teha saab. Kuid loomulikult võiks olla ka mõningad praktilised õpetused ja muud huvitavat.

Seega - siia teemasse palun kõiksugu ettepanekuid, mis teemad võiks ette võtta. Kaasa arvatud mängude ettepanekud. Palju neid kindlasti käsitleda ei saa - kuid võiks olla vähemalt erinevatest mängu liikidest mõni efektsem tutvustus. Esitluseks kokku panna mõned efektsemad videod jne. Miks mitte ka väike võrguserver koos ühe kahe mängumasinaga, kus saaks kätt proovida.

Asukohana hetkel silma jäänud Noortekohvik Tallinnas, Pärnu mnt 9

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

tikimunkee
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 20.04.2006
Postitused: 70
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: OpenSuse
estonia.gif
postituspostitatud: 05.07.2007, 10:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui mängude teemaks läheb - keegi võiks ka Wine ja/või Cedega teemal rääkida?


Ning mängude tutvustuseks võiks kasutada ka linuX-gamers Live DVD


Suva
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 39
Liitunud: 18.09.2006
Postitused: 42
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: debian
estonia.gif
postituspostitatud: 28.07.2007, 19:42  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minupoolt siis jälle mingi audioteema. Hetkel päris kindel ei ole mida täpselt näitan, eks selgub. Üht teist on kotist võtta küll. Smile

Samuti pakuks ka väikese 30 minutise live esinemise, kasutades erinevaid programme, riistava, ja muusikalisi instrumente.

Kes ruumide eest hoolitseb võiks orgunnimisel kontrollida ka, et oleks olemas korralik helisüsteem, või kui pole siis sellest mulle teada anda, et ma saaks ise midagi organiseerida. Sänx.

Edit: Kui mänguteema õhus on, siis valiks kavasse just energilisema elektro, industriali ja acid muusika mis on shooteritest tuttavaks saanud. Smile




Viimati muutis Suva 28.07.2007, 19:58; muudetud 1 kord
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 28.07.2007, 19:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minul selgus just, et 5-19 september olen Saksamaal. Tehti lihtsalt kingitus ja enam ära öelda pole ka võimalik.

Küll aga olen valmis aitama igati organiseerimisega, kuid vaja on kedagi, kes veel asjaga tegeleks.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Suva
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 39
Liitunud: 18.09.2006
Postitused: 42
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: debian
estonia.gif
postituspostitatud: 28.07.2007, 19:59  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma võin osa vastutusest enda õlule võtta.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 28.07.2007, 20:20  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

arvestan sellega
Äkki veel huvilisi, lisaks kes on näiteks valmis veel ka esinema?

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group