Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 28.06.2007, 08:52  postituse pealkiri:  Arvo Mägi lõpetab Delfi arvutiuudiste kirjutamise  

Arvo Mägi on paljudele tuntud, kui kirjamees, kes avaldab oma artikleid Delfi portaali arvutiuudiste rubriigis. Üsna palju on ta seal sõna võtnud ka Linuxi teemal ja üsna positiivses toonis. Ka on ta igati püüdnud aidata Eesti Linuxi kasutajaid, kirjutades ka neile erinevaid õpetusi. Üks seline Ubuntu lühiõpetus saadeti ka Pingviinile, et seda kasutajatele jagaksime.

Nüüd on ilmunud aga Delfis uudis Sülearvuti kestvusest, taas Arvo Mägi sulest. Ja selle lõppu on pandud kirja järgmised read:
Tsitaat:
Hea lugeja. See jääb minu viimaseks looks, kuna lõpetan töö Delfi Arvutiuudistes. Tänan kõiki neid, kes on saatnud sisukohaseid asjalikke kommentaare, eriti aga neid, kes on mulle aeg-ajalt moraalset toetust avaldanud. Uskuge, ilma teieta poleks ma seda tööd suutnud seitse ja pool aastat teha.


Seega Delfi uudistes me enam niipea Arvo Mägi uudiseid ei näe. Loodetavasti jätkab ka uus uudiste kirjutaja siiski neutraalset hoiakut ja toob välja erinevate operatsionisüsteemide plusse ja miinuseid. Mitte ei ole mõjutatud ühe teatud firma toodetest.

Allikas Delfi

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group