Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
raitm
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 44
Liitunud: 01.05.2006
Postitused: 26
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 15.06.2007, 20:59  postituse pealkiri:  Ubuntu Feisty ja wifi signaali tugevus  

Ordi 12" cleco lapakas m520n, inteli 3945ABG kaardiga.
Dualboot WInXP ja Ubuntu Feisty. Wifi kaart tuntakse ubuntu all ära ja installitud on originaalis kaasa tulnud restricted draiverid.

Nüüd probleem: buntu leiab heal juhul levi kui piisavalt kannatlik olla ja majast välja minna.
WinXP väidab minu majas olema very good ja excellent levi. Wifi tuleb naabri majast wrt54g otsast. XP leiab ka teisi levialasid.

Muutsun isegi võrgu mixed pealt b peale. Kattuvaid kanaleid ei ole. Ubuntu tunnistab wifit vaid õues ja sedagi kuidas heaks arvab.
Ma olen 5 päeva googeldanud, tundub, et on olemas probleeme feisty wifiga. Mainitakse madwifit ja athenos vms kaardi jamasid.

Mida linuxigurud soovitavad teha? Hetkel ruuterile powerit ei tahaks juurde kruvima hakata...pigen tundub olema ubuntu kala. Xubuntu 606 livecd tunneb samuti kaardi ära, aga levist pole lõhnagi.


Heix
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 43
Liitunud: 23.07.2005
Postitused: 356

Distributsioon: Arch Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 15.06.2007, 21:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Omalt poolt ei oska tegelt midagi muud soovitada/proovida,et
mis PCLinuxOS livecd teed...
endal oli uue Ubuntu livecd'ga sama asi, et korra nagu tundis ära ja siis korra nagu mitte, hetkel PCLinuxOS ja wifit taevani....


noh, et siis saad teada kas asi Ubuntus...


matip
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 43
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 35
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu Feisty
estonia.gif
postituspostitatud: 16.06.2007, 12:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

inteli wifiga kogemused küll puuduvad, aga kui võimalik, proovi draiverit uuendada.

nt minu atherose kaardil paranes svn'ist võetud värskeimast koodist draiveri ehitamisel signaali tugevus ja kvaliteet märgatavalt, sain ruuteri (buffalo) väljundvõimsuse 25% peale keerata ja signaal on parem, kui enne 75% peal.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group