Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 31.05.2007, 22:01  postituse pealkiri:  Linux Mint 3.0  

Ubuntul baseeruv Linux Mint on valmis saanud uue 3.0 versiooniga. Tegu on siis Ubuntu 7.04 baseeruva versiooniga, millel mitmeid uusi lisasid ka Linux Mint meeskonna poolt lisatud. Tähtsamateks on uus mintInstall skript ja Linux Mint Software Portal. Lisaks on kaasas GNOME 2.18, kernel 2.6.20, OpenOffice.org 2.2, Thunderbird on nüüd vaikimisi meili klient,, Sunbird ja GIMP on samuti kohe paigaldatud, GNOME Control Center asendas mintConfigu. mintMenule on lisatud võimalus uute rakenduste nö lohistamisega (drag and drop) lisamisega. Lisaks on Sun Java 6, Compiz, Beryl ja Emerald samuti kohe paigaldatud.

Linux Mint näol on tegemist väikeste muudatustega Ubuntus, mis peaks olema eriti sobilik just algajatele kasutajatele, kes esimest korda Linuxiga tutvuvad. Kasutatavad tarkvara varamud on endiselt Ubuntu omad.

Allikas DistroWatch

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

alar68
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 55
Liitunud: 02.05.2007
Postitused: 213

Distributsioon: Linux Mint 13 Cinnamon 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 01.06.2007, 11:08  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

feisty mul hetkel peal. olen esimisi samme linuxis tegev ja veits kimpus mõningate asjadega. Siit ka küsimus - kas see mint on oluliselt lihtsam ja kui on, kas on mul võimalik ubuntu ülekirjutada nii, et minu hetke töö ja vaev(muusika ja pildid) säiliksid? Aitäh.

_________________
Julgen näidata ennast rumalana.

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 01.06.2007, 11:24  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui asi juba paigas, siis ehk täpsustad, millega kimus oled. Ehk saab lihtsamini aidata sind.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group