Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Poll :: Mitut Vista kasutajat tead?

mitte ühtegi
43%
 43%  [ 44 ]
ühte/kahte
46%
 46%  [ 47 ]
kolm kuni viis
6%
 6%  [ 7 ]
üle viie
2%
 2%  [ 3 ]
suurem enamus kasutab, keda tean
0%
 0%  [ 0 ]
Hääli kokku: 101


Autor Sõnum
mikk9n
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 25.05.2007
Postitused: 5


estonia.gif
postituspostitatud: 26.05.2007, 12:37  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Olen ise kasutanud, proovisin ära, täitsa mugav ja kena tundub, kõik töötas nii kuidas peaks, mu õde kasutab ka seda, talle meeldib kohe hirmsasti Very Happy, kasutaks ise ka kui tsipa kõvem arvuti oleks, kuna põhiliselt on mul arvuti videotöötluseks siis vista neelaks mul ressursi ära. Adobe premiere pro2 juba sööb mu 1G rami ära


paadikapten
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 41
Liitunud: 26.01.2007
Postitused: 300
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Debian/Ubuntu suguharu ja pisidistrod
estonia.gif
postituspostitatud: 26.05.2007, 13:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mu isale üritati hiljuti seda Vistat pähe määrida, kui ta omale arvuti ostis. Õnneks on ta praktilise meelega, uurib põhjalikult järgi, mis vaja.... ja tõsi, müüjate katse läks puhtalt vett vedama, isa on praegu XP peal ja on mu käest tasapisi ka Linuxi kohta küsinud. Paraku kasutab ta tööasjade jaoks sellist proget nagu Visio ja seega pean ma seda ning selle Linuxi analooge ise natuke tundma õppima, enne kui saan hakata isale neid tutvustama.


rezpekt
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 98

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 26.05.2007, 16:00  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma tean üle viie inimese aga nad kõik on vähemal või rohkemal kombel idioodid.

_________________
Smile

commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 27.05.2007, 08:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 13:34; muudetud 1 kord
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 27.05.2007, 10:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Visio asemel on minu meelest OpenOffice.org-il väga hea asendus olemas Drawingu näol. Ise igasugu asju just sellega teinud.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

paadikapten
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 41
Liitunud: 26.01.2007
Postitused: 300
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Debian/Ubuntu suguharu ja pisidistrod
estonia.gif
postituspostitatud: 28.05.2007, 04:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

OpenOffice Drawingut pole mul miskipärast veel õnnestunud arvutisse saada või kui ta seal juba on, ei leia ma teda menüüdest Open Office alt (ometi mäletan, et Ubuntu 5.10 ajal ma sain teda just seal näha ja ka näppida). Pakkides ma ka teda ei ole märganud. Kivio, Dia ja Umbrello on olemas. Aga võibolla pean saama ise ka MS Visiot näppida, et midagi looma hakkaks, kuna on veel palju lahtisi otsi.

Tänud, Commodore, OO Drawingu ma leidsingi su lingi alt...


pingviin
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 42
Liitunud: 26.07.2005
Postitused: 52

Distributsioon: Open Suse 11.3
estonia.gif
postituspostitatud: 28.05.2007, 11:33  postituse pealkiri:  Tean yhte  

Ja ta poleks seda kasutama hakkanudki, kui oleks enne uue lapari ostu minuga n6u pidanud. Sest yks jube myygi mees m22ris talle selle 6uduse kaasa. Tema puhul on tegu suht arvuti v66ra inimesega.


kiirtee
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 25.04.2007
Postitused: 382
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu 8.09
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 00:27  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Üle tüki aja kohtasin tuttavat, kellel raalile Pisipehme "kana" insalleeritud, alul suur eufooria on asendunud reaalse pettumusega, ei aita sest mitmetuumasest protsessorist uue mikrosofti "kaitsja" jooksutamisel. Ikkagi on aknad rasked, olgu need kasvõi 2 korda läbipaistvamad kui kunagi varem. Näisnäis, mis saab http://badvista.fsf.org/


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 05:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://badwindowsvista.com

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sx75
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 44
Liitunud: 13.10.2005
Postitused: 58

Distributsioon: Debian Wheezy & Jessie, Mint
estonia.gif
postituspostitatud: 24.07.2007, 20:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma tean nüüdseks juba kolme inimest kes kasutavad Vistat ja kaks neist said selle koos läpakaga.
Ja õnnestus ka endal veidi aega seda uut asjandust näperdada ja häid muljeid paraku ei ole.


kobras
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 65
Liitunud: 21.10.2006
Postitused: 350


estonia.gif
postituspostitatud: 24.07.2007, 22:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mina tean ühte vista kasutajat st kasutan momendil ise kusjuures ubuntu 7.04 on samuti et kui hakkab sakkima vista siis lähen üle ubuntule


kinnaz
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 35
Liitunud: 18.07.2007
Postitused: 10
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 25.07.2007, 20:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Neid kes proovinud on neid on ikka murdu, kes koguaeg kasutavad neid on ühekäe näppudel võimalik üles lugeda, üldiselt võib ju vista olla isegi hea aga ennem kui midagi service packi laadset sinna ei ole tulnud ei ole mõttet tema peale eriti mõelda.


rezpekt
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 98

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 30.07.2007, 21:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sain ka nüüd isiklikud kogemused Vistaga.

Nimelt õe elukaaslane ostis läptopi, millega oli kaasas Vista Home Premium (no kurat, miks peab olema 10 erinevat versiooni?).

Selle uue ja läikiva kujunduse lülitasin kohe välja, polnud midagi erilist ning koormab videokaarti ning õgib akut. Peale seda oli suhteliselt normaalne välimus, nagu Windows 2k.

Edasi asusin lisatarkvara installima, pidevalt pidi üleliigseid klikke tegema, kuna koguaeg küsiti üle, kas ma ikka luban seda teha või ei. Ühe faili ülekirjutamisel copy-paste funktsiooniga küsiti vist isegi kaks või kolm korda luba.

Aga mis oli kõige masendavam:

Wifi sisse-välja lülitamisel või laadima panemisel jooksis süsteem pidevalt kokku. Lõi ekraani kirjuks ning kiilus kinni, ei mingit veateadet ega midagi, siin kohal oleksin eelistanud vana head BSOD'i. Hakkasin juba kartma, et äkki on riistvara viga ning proovisin Ubuntu Gutsy Gibboni Tribe 2 live cd'd. Sellega töötas kõik korralikult, isegi paremini ja kiiremini (ning seda otse cd pealt!)

Njah, arvatavasti lendab see vista sealt rüperaalist varsti välja. Kuna selle omanik on eluaegne windowsi kasutaja ja ei taha linuxit siis ei hakka ma teda veenma, peab kahjuks win xp sinna installima.

_________________
Smile

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group