Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
lampisjalg
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 39
Liitunud: 10.05.2007
Postitused: 7
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Dreamlinux
estonia.gif
postituspostitatud: 10.05.2007, 11:17  postituse pealkiri:  pcmcia wifi kaart ja ubuntu  

Tere!

Nii olen ka lõpuks jõudnud linuxisse, peris pikka aega kaalusin kas hakata kasutama või mitte. Aga liisk langes ikka kasutamise poole.

Aga nüüd selline asi, et omal on notebook hp omnibook 500 ja ma ei saa sellega kuidagi netti, ei kaabliga ega ka wifiga. kaardi puhul ütleb et pole draiveried aga ei tea kuda neid ka saada või on äkki olemas mingid universaalsed. Wifi kaardiga( lg tw338n) on selline asi et kui ma selle pcmcia pessa lükkan siis lakkavad töötamast usb hiir ja läpaka klaver(võib-olla jookseb tegelt kokku, sest miskit ei saa teha).

Äkki on kellegil head nõud anda


laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 10.05.2007, 12:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Selle kaardi kohta andis google ainult hieroglüüfseid vasteid, mingi übereksootiline kaart on.
Minu OB 500 istub Kubuntu 7.04'ga minu õe laua peal ja just juhtmega, probleeme pole ühegi riistvara tuvastamisega,
Atmeli traadita võrgu kaart töötab ja ei põhjusta hangumist.
Nii et OB 500 on Linuxiga täiesti hästi läbi saav arvuti :)

On sul selle wifi kaardi karp alles, on seal vihje mingile kiibile mida ta kasutab ?

_________________
Image

imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.05.2007, 13:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sellise kaardi kohta ei oska küll mitte midagi öelda.
Mu hiina keele oskus on ka natukene roostes Very Happy
Võib-olla windowsi driverid sellele olemas ja INF fail ehk sisaldab kasutamiskõlbliku infot selle kaardi kohta.
Või README vms
Ega muud soovitada oska kui et odav USB wifi adapter osta.
Ostsin omale mingi 300 eeguse Hama toodangu (ralink kivi sees) ja toimib kenasti.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

lampisjalg
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 39
Liitunud: 10.05.2007
Postitused: 7
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Dreamlinux
estonia.gif
postituspostitatud: 26.10.2007, 18:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Nii jälle tagasi, peale paljusid distrote proovimist otsustasin lõpuks Puppy kasuks. Tundub igati kiire minu arvuti peal, mis on igati tervitatav. Ostsin ka uue pcmcia kaardi MSI CB60SE, aga nüüd ei saa seda tööle, draivereid ei leia ja ndiswrapper ka ei taha tunnistada. Ise suutsin leida nii palju et sel kaardil on Atherose kivi. Aga kuda seda Puppy all tööle saada ei leidnud. Äkki oskab keegi nõu anda. Praega üldse netti oma arvutiga ei saa kuna võrgukaart on katki ja wifi ainuke võimalus. Kuskilt jäi ka silma jutt MadWifist aga selle jaoks sai minu mõistus otsa.


kyng
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 37
Liitunud: 30.09.2007
Postitused: 184
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Xubuntu 14.04 /Xubuntu 12.10
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2007, 11:34  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul üsna sarnane probleem. Kasutan laptopil Ubuntu linuxit, millel wifi kahjuks ei toimi. Võrgukaart on ZyAIR B-122. Kas keegi oskaks pakkuda lahendust või vähemalt soovitada kaarti, mis kindlasti Ubunuga sobiks?


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group