Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 24.01.2007, 21:20  postituse pealkiri:  Linspire CNR teenus ka teistele distributsioonidele  

Linspire andis teada, et nende CNR teenus ("Click 'N Run") hakkab toetama ka Debian, Fedora, Freespire, Linspire, OpenSUSE ja Ubuntu distributsioone. Tänu sellele on veel suuremal hulgal kasutajatel võimalik kasutada senini ainult Linspire kasutajatele mõeldud teenust, mis võimaldab paigaldada tarkvara vaid mõne klikiga. Lõpilkult uue teenusega peaks Linspire valmis saama 2007 aasta teises kvartalis uue veebilehe www.cnr.com vahendusel. CNR tavakasutamine jääb ka edaspidi tasuta teenuseks. Lähemat infot saate Linspire pressiteatest.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

antik2
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.10.2006
Postitused: 634

Distributsioon: Big Strong D...
blank.gif
postituspostitatud: 24.01.2007, 22:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma kahtlustan, et GPL natsid hakkavad suurest vihast kõrvadest vahtu välja ajama- CNR ei ole vaba tarkvara ja keegi ei saa selle koodi näppida- ainult klient lasti vabaks.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 24.01.2007, 22:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

antik2 kirjutas:
Ma kahtlustan, et GPL natsid hakkavad suurest vihast kõrvadest vahtu välja ajama- CNR ei ole vaba tarkvara ja keegi ei saa selle koodi näppida- ainult klient lasti vabaks.

milles probleem.

Uutele kasutajatele on sellest väga palju abi ja samas GPL litsentsi tingimusi ei rikuta.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

uniz
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 18.05.2006
Postitused: 764

Distributsioon: ubuntucare
estonia.gif
postituspostitatud: 24.01.2007, 23:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

antik2 kirjutas:
Ma kahtlustan, et GPL natsid hakkavad suurest vihast kõrvadest vahtu välja ajama- CNR ei ole vaba tarkvara ja keegi ei saa selle koodi näppida- ainult klient lasti vabaks.


Kas GPL on nats või kasutajad on natsid- sel juhul oled sina ka nats, sest ka bsd kasutab gpl-i- pooled portsud- GPL.


Shadow
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 17.07.2006
Postitused: 453

Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 25.01.2007, 11:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

uniz kirjutas:
antik2 kirjutas:
Ma kahtlustan, et GPL natsid hakkavad suurest vihast kõrvadest vahtu välja ajama- CNR ei ole vaba tarkvara ja keegi ei saa selle koodi näppida- ainult klient lasti vabaks.


Kas GPL on nats või kasutajad on natsid- sel juhul oled sina ka nats, sest ka bsd kasutab gpl-i- pooled portsud- GPL.


Iga kasutaja ei ole nats, nagu ei ole iga kiriku külaline usklik ja veel enam maru-usklik. Erinevaid leveleid on mitu.
Näituseks GPL -i natsid ( või olid need konkureeriva distro tootjad - läbi oma käe pikenduse ) tegid ära Kororaa 0.2 Livecd -le. Tähendab, kes ei ole kursis: Lugu sai alguses sellest, et Korora tegelased lasid välja LiveCD kus olid kerneli moodulitele juurde lisatud NVidia ja ATI draiverid, et XGL toimiks ByDefault. Mille pärast hakkasid GPL -ile lähedal seisvad isikud appi karjuma, et tähtis on GPL. Mitte kasutaja mugavus. See on nats. Minu arvates ei ole vahet - kas tasuta saada olev draiver GPL või mitte. Mul on täiesti savi. Põhimõtteliselt on oluline - et asi oleks nii mugav kui võimalik. Poliitika on teiste inimeste asi. Ja prioriteet on just, et oleks mugav. Muidugi oleks jama olnud selles, kui oleks eel registreeritud VMWare integreeritud - või osa sellest. Äkki GPLv.3 saab olema demokraatlikum ka selles suhtes.


commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 25.01.2007, 22:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group