Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Tormi
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 26.10.2006
Postitused: 5


blank.gif
postituspostitatud: 29.10.2006, 18:12  postituse pealkiri:  Linux Madriva One - Tv Kaart  

Võibolla küll kohatu öelda, kuid minu jaoks on ta kohutavalt keeruline.
Ta on ainuke Linux - Ubuntu;Kubuntu;Madriva Free'st mis tööle läks ning ma ei suuda isegi sisse logida Kopetest oma msni, sest ma ei saa ära kust saan ma ühendust. Seal pole ei "connect" ,ei "log in" vms. Ei saa ma endale ühtkki teist programmi nagu on Gaim või AMsn. Ma lihtsalt ei saa aru mida ma peaks tegema, et ma sellest lõpuks aru saaks. Oleks siis, et ma saaks alustuseks kenasti msn'igi

Ma ei saa aru kust ma näen oma arvuti andmeid siin.
Ma ei saa aru miks mul netis on kõik kirjad nii väikesed ja muutmise korral ei muutu küll igatahes mitte miski.
Ma ei saa aru miks ei saa ma klaviatuuril (ät) märki panna.


EDIT : Selle sain küll korda, aga ei saa aru miks tv kaarti tuunimisel jääb pilt "\" niimoodi viltu.




Viimati muutis Tormi 29.10.2006, 21:12; muudetud 1 kord
sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 29.10.2006, 18:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

alustuseks otsi foorumist üles teema, mis käsitles mdv2007 seadistamist, kus oli kirjas, kuidas välja vahetada repod, et saaksid installida mõne meelepärasema kliendi msn-i jaoks (gaim, amsn, etc). riistvara kohta info saamiseks leiad süsteemi menüü alt seadistamise osast harddrake nimelise programmi..

_________________
Image Image Image

Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 29.10.2006, 19:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui sulle kohe Kopete käivitamisel ei pakutud võimalust MSN-i (või mille tahes) kontot teha, siis saad selle - tingimusel muidugi, et sul internet ikka üldse töötab - teha järgmiselt:
Kopete aknas Seadistused->Seadista...->ilmuvas dialoogis vali Kontod ja klõpsa nupule "Uus..." Seal peaks olema kõik üsna mõistetav, ma usun: põhimõtteliselt on vaja enda kasutajatunnus anda ja parool ja peakski toimima (muid seadistusi on ka, aga need ei ole ühenduse saamiseks esmatähtsad). Lõpetad konto loomise ja peakski olema Kopete aknas all paremal ilusasti MSN-i ikoon näha, mis hakkab vilkuma ühenduse loomisel, ja seejärel ilmuvad aknasse sinu kontaktid, kellega võid kohe lobisema hakata (kui teine muidugi võrgus on...)

Kui hiljem tahad ennast välja logida või uuesti sisse logida (Kopete käivitamisel peaks olemasolevad kontod automaatselt ühendatama, kui sa pole just seadistustes vastupidi määranud), kasuta Fail->Oleku määramine->vastavalt Võrgus või Eemal või midagi muud või klõpsa Kopete aknas all paremal konto ikoonile ja vali vajalik olek.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group