Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Tormi
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 26.10.2006
Postitused: 5


blank.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 14:33  postituse pealkiri:  Linux SUSE 10.1 & Ubuntu 6.06-Kubuntu 6.06 !LAHENDATUD!  

Tõmban hetkel seda Eesti ftp'st : ftp.linux.ee - anonymous : alt, kuid kui see tõmmatud siis millised failid pean kirjutama 5 cd peale ?

Ja teine küsimus, et miks Live cd'd nii Ubuntu kui Kubuntu laadis ilusti kõik ära ja siis viskas end enamvähem nagu Stand By'sse ?




Viimati muutis Tormi 29.10.2006, 17:08; muudetud 1 kord
laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 14:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mis sa sellest 6.06st tõmbad, võta ikka 6.10, see on oluliselt parem.

_________________
Image

priit
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 04.08.2005
Postitused: 521
Asukoht: Tartu
Distributsioon: CentOS / OS X
estonia.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 15:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mida sealt täpsemalt tõmbad?


Tormi
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 26.10.2006
Postitused: 5


blank.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 18:32  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Vabandust, algul kirjutasin ainult Suse kohta ja siis läks meelest kirjutada juurde.
Igatahes - selle tõmbamise kohta pole enam vaja infot, aga tõmbasin hiljem endale hoopis Mandriva ning vaid 1 cd kuna ülejäänud on lisad (nagu sõber soovitas), kuid peale installi kui hakkad sisse logima siis üldse toob sind logimiseks mitte graafilise poole peale vaid hoopis DOS'i logimisele ning seal ei saa ikka sisse logida. Ei saa aru miks, kuid loodan ehk arvamusi siit saada.

Ning Ubuntu 6.06 ja Kubuntu 6.06 on mul Live cd'na ja need ma ei tea miks tööle peale laadimist ei lähe.
Sooviksin väga endale Linuxit peale, aga ma ei saa hetkel aru probleemidest.
Soovitage mulle siis kasvõi midagi kuidas 100% kindlalt saaksin.




Viimati muutis Tormi 14.07.2007, 12:07; muudetud 1 kord
laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 18:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Anna võimalikult palju infot oma arvuti kohta.
Kui see oli nüüd MD 2007 siis võis asi olla 3D töölauas, aga anna kõigepealt rohkem infot, mille põhjal saaks nõu pakkuda.

_________________
Image

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 18:53  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

siin on link üheplaadilisele mandrivala, saad valida paigaldamisel ka eesti keele ning hiljem kui tundub, et süsteem toimib nagu vaja, siis valid töölaualt installimise ning kogu vajalik kopeeritakse kettal õigessekohta..

link ise siin: ftp://ftp.aso.ee/pub/Mandrake/official/iso/2007.0/One/mandriva-one-2007-kde6.iso

_________________
Image Image Image

illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 19:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

laur kirjutas:
Anna võimalikult palju infot oma arvuti kohta.
Kui see oli nüüd MD 2007 siis võis asi olla 3D töölauas, aga anna kõigepealt rohkem infot, mille põhjal saaks nõu pakkuda.

Kui ma ei eksi siis defauldina on compiz keelatud mandaka peal, seega ei tohiks selle probleem olla (kui ma õieti mäletan)

Teine teooria oleks selline, et sa unustasid graafilise töölaua paigaldada või keelasid ära graafilise sisselogimise, mis teeb arvuti sul siis kui logid sisse ning paned käsuks startx, või kas ta üldse üritab graafikat käima tõmmata?
Ja arvuti andmed, ning graafika andmed oleksid väga edasiviivateks andmeteks
ning nagu ikka


Tormi
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 26.10.2006
Postitused: 5


blank.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 20:07  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sai mitu korda proovitud peale lasta, kuid ikka sama jama.
CRTL + ALT + F7 alt pidi minema graafilise osa alla, aga ei läinud, kuid tegu on jah "MD 2007".

Andmed : Microsoft Windows XP Home Edition ; SP 1 ; Intel Celeron 2.4GHz ; 512 MB RAM ; Nvidia Geforce 5200 (128MB videomälu) .
Kui veel miskit andmeid vaja siis küsige, kuid proovin ka seda "Sander85" poolt soovitatut.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 20:20  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

proovi uuesti installida kui sa installinud juba ei ole, sest endalgi töö masinas Nvidia Geforce 5200 ja töötab hästa, seega esialgu jään arvamuse juurde et installimise kala.
Peast ei mäleta, kuid kuhugi peaks installi logi ka alles jääma uuri sealt kas kõik ikka läks õnnelikult, eriti xorg osa...

Aga kas ta üritab graafilist liidest käima tõmmata või ei, ehk kas mingisugune graafika tuleb ette või ei, ning mis on viimased asjad mis ta käivitab ennem login prompt? Ja kas sa lõpuks ikka sisse said logitud?
Soovitaks sulle soojalt uut installi, eriti kui linuxeid rohkem kui 10 korda peale ei ole installinud, harjutamine teeb meistriks.


Tormi
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 26.10.2006
Postitused: 5


blank.gif
postituspostitatud: 28.10.2006, 20:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ta annab mulle graafilist poolt valmisel enne seda login prompt'i ja siis kui installid, aga ma olen seda juba 2 korda installinud uuesti, kuid eks ma uuri siis log'i. Sisselogitud ma ka EI saanud.

Tänan Sander85.
Kui täna endale tooriku jälle sain siis kirjutasin kohe selle Mandriva One sinna peale ning installisin ära ja voh - töötabki!


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group