Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
antik2
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.10.2006
Postitused: 634

Distributsioon: Big Strong D...
blank.gif
postituspostitatud: 09.10.2006, 13:37  postituse pealkiri:  jama autoriseerimisega  

Mul vist 4-5 kord juba ei lase foorumisse sissse- küsib muudkui eraldi autoriseerimist pildikeste järgi, kuid kunagi pole õnnestunud sellest mööda saada, pidevalt möliseb, et sorri, vale kood.... Uuesti registreerimisega saab kiiremini...


uniz
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 18.05.2006
Postitused: 764

Distributsioon: ubuntucare
estonia.gif
postituspostitatud: 09.10.2006, 15:24  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul sama jama. phpBB looming...


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 09.10.2006, 15:30  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kõigil, kellel jamad sisse logimisega - andke mulle meili teel teada.

Antik - õhtul ajan sinu asja ka korda.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

uniz
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 44
Liitunud: 18.05.2006
Postitused: 764

Distributsioon: ubuntucare
estonia.gif
postituspostitatud: 09.10.2006, 19:20  postituse pealkiri:  Re: jama autoriseerimisega  

antik2 kirjutas:
Mul vist 4-5 kord juba ei lase foorumisse sissse- küsib muudkui eraldi autoriseerimist pildikeste järgi, kuid kunagi pole õnnestunud sellest mööda saada, pidevalt möliseb, et sorri, vale kood.... Uuesti registreerimisega saab kiiremini...


ma tegin mingi 5 refreshi ja ei mõiganud- läksin kodulehelt ära ja kustutasin browserilt kõik ajaloo ja küpsised maha- siis sain pildi järgi asjad korda.

Ma logisin vale parooliga, siis juhtus.


PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 06.12.2006, 11:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kodus logib automaatselt sisse alati. Nüüd eile logisin ühes teises kohas, kodunt eemal, ka sisse. Kõik funkas, kuid kui kodus oli mind välja logitud ja iga kord, kui püüan sisse logida, ei tee Pingviin põhimõtteliselt midagi - refreshib lihtsalt sama akna ära ja sisse ei logi.

Konqueroriga sain sisse. Cookie jama tekkis Firefoxis vist miski. Üritan ka ära kustutada midagi...

LISA
Saingi sisse, kui cookie'de dialoogiaknas otsisin sõna 'pingviin' järgi ning kustutasin kõik leitud küpsised. Cache kustutasin ka eelnevalt.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 06.12.2006, 13:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

vanad küpsised tuleb ära kustutada, sest muutsin nende määranguid eile Pingviinis.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

priit
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 04.08.2005
Postitused: 521
Asukoht: Tartu
Distributsioon: CentOS / OS X
estonia.gif
postituspostitatud: 06.12.2006, 14:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ahah, seepärast ma siis eile õhtul/öösel enam sisse ei saanudki. hommikul oli kõik jälle bueno.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 06.12.2006, 15:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Jup

Lisaks ei toimi 100% kõik phpBB funktsioonid - näiteks kiire muudatuste sisse viimine. See samuti mod_security süü, kuid selle reegleid enne lõpliku spämmi vabastuse saamist ei leevenda.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group