Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
laurivosandi
Moderaator
Moderaator


Vanus: 35
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 647
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 28.09.2006, 19:36  postituse pealkiri:  Debiani/Ubuntu kohalik tilu-lilu repo  

Oli vajalik paigaldada FreePascal Ubuntule ning kuna pakkide eraldi sikutamine ja paigaldamine on pisut tülikas ja esmapilgul ei leidnud ma ka reposiitumi kus oleks olnud olemas FreePascal, tegin ma huvi rahuldamise mõttes valmis oma repo.

/etc/apt/sources.list:

deb http://v6sa.pingviin.org/ dapper main

Hetkel sisaldab FreePascali pakette, "w32codecs" pakki, ametlikku BitTorrent 4.20.6 (python2.4) pakki ning minu kompunnitud "fp" nimelist FreePascali metapaketti (sõltuvustesse on märgitud kõik teised FreePascali paketid niisis piisab "apt-get install fp" käsust).

* Reposiitumi HTTP aadress: http://v6sa.pingviin.org/dists/dapper/main/binary-i386/

Andke teada kui tahate mingeid pakke seal veel näha


cbr
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 35
Liitunud: 31.08.2005
Postitused: 283
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Distributsioon: Kubuntu GNU/Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 28.09.2006, 19:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Need vast ikka puhtalt Ubuntule. Tihtilugu pole Ubuntule mõeldud paketid Debianil üldsegi installitavad ja kutsuvad igasugu koledaid veateateid esile.


laurivosandi
Moderaator
Moderaator


Vanus: 35
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 647
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 28.09.2006, 20:37  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Lisasin veel "lazarus" paketi, muuhulgas parandasin vigased symlingid selle sees.

Mis puutub Debianisse, siis need kõik paketid olidki algselt mõeldud Debianile nii et küll nad töötavad ka seal


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group