Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 30.07.2006, 16:55  postituse pealkiri:  Battle for Wesnoth 1.1.8, esimene 1.2 beeta väljas  

Kes Linuxis mängimisega kokku puutunud või muidu avatud lähtekoodiga mänge uurinud, siis on kindlasti kokku puutunud ka Battle for Wesnothiga. Tegu on ühe parima strateegia mänguga, mida mina isiklikult olen Linuxis leidnud. Ja üldse ühe parima mänguga, kui võtta hindamise aluseks hind ja kvaliteet. Kuid muidugi see minu arvamus. Nagu avatud lähtekoodiga tarkvarale ikka kombeks käib pidev parendamine ja uuendamine. Hetkel käib suur töö uue Battle for Wesnoth 1.2 valmimise suunas. Ja nüüd on lõpuks valmis saanud ja avalikusele kättesaadav uue versiooni esimene beeta, mida hetkel küll nimetatakse Battle for Wesnoth 1.1.8-ks. Igatahes on tegu paljutõotava edasiminekuga ja ka reklaami püütakse teha omajagu. Nii on nüüd välja lastud ka uuele versioonile tutvustav video, mida saate vaadata siit lehelt. Keda antud beeta rohkem huvitab, siis tasuks kindlasti vaadata ka www.wesnoth.org veebilehele. Uudis ise on aga pärit Mad Penguini lehelt.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group