Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 09.07.2006, 20:08  postituse pealkiri:  Firefox 2.0 beeta väljas  

Kuigi ametlik uue Firefox 2.0 beeta väljalaske kuupäev on 11. juuli on juba praegu võimalik kasutajatel uus beeta alla laadida. Nimelt on beeta juba praegu Mozilla serverites saadaval. Uue Fierfoxi Linuxi versiooni beeta võite alla laadida siit lingilt. Kuid hoiatame, et tegu on alles beeta staadiumis oleva tarkavaraga. Seega uuendage oma Firefox ainult juhul, kui te täpselt teate, mida teete. Samas, kellel teadmisi piisavalt ja oskusi ka, siis igasugune abi ja testimine on teretulnud. Eriti aga oma avastustest teada andmine. Sest just nii arendatakse välja järgmise põlvkonna brauser. Ühtlasi tasub uut Firefoxi nüüd testida nendel, kes tahavad näha, miliseid uusi võiamlusi uuendatud brauser kaasa toob. Nimelt on beeta staadiumis nüüdseks valik erinevatest uutest võimalustest tehtud ja need nüüd sisse jäävad. uusi enam plaanis lisada pole. Ainult juba olemasolevate võimaluste lihvimine.


Ziim
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 99

Distributsioon: bleedin' edge
estonia.gif
postituspostitatud: 10.07.2006, 17:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

samas eriti julged, nagu mina Razz, võivadka kasutada Firefox 3.0 Alpha1'te AKA Minefield'i.

Miiniväli on end senini väga eeskujulikult üleval pidanud, kui välja arvata, et ükski mulle oluline extension ei tööta :P

E: ai paganas unustasin lingi panna. ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/nightly/latest-trunk

_________________
Debian | Ubuntu | GNOME | Firefox

commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 10.07.2006, 19:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 16:48; muudetud 1 kord
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.07.2006, 19:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

commodore kirjutas:
Sa katsetad kõike väh? Firefox 3, Ubuntu Edgy, Debian Unstable.

mis katsetamises halba on?


commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 10.07.2006, 22:37  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 16:48; muudetud 1 kord
Ziim
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 99

Distributsioon: bleedin' edge
estonia.gif
postituspostitatud: 12.07.2006, 12:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Commodore, mõnikord tuleb ette jah. Samas ma ei suhtu sellesse kui katsetamisse, ma lihtsalt kasutan neid :P

Unstable ja Edgy annavad omavahel segades (kui sõltuvuste lahendamine käpas on) päris hea distributsiooni mis on kokkuvõttes mõlemast uuema tarkvaraga.

Kui ma oleks niiöelda eksperimenteerija, siis ma elaks Debian Experimentali peal ja laseks Aliothist iga päev uusi pakke peale. Ning Firefoxi laseksin croni skriptil igapäev uuendada nightly-build'ist. Vot.

_________________
Debian | Ubuntu | GNOME | Firefox

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group