Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
itfoorum.ee
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 24.02.2022
Postitused: 1


blank.gif
postituspostitatud: 25.06.2023, 16:01  postituse pealkiri:  Esimese foorumina Eestis on itfoorum.ee Google Play poes.  

Tere, pingviinlased!

Meil on hea meel tutvustada uuenenud itfoorum.ee keskkonda, mis on suundunud ka nüüdsest Google Play rakendustepoodi. Otsi meid üles - itfoorum.ee.

https://www.itfoorum.ee/
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vbulletin.build_8192


erku
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 12.09.2008
Postitused: 558
Asukoht: Tallinn, Järvamaa
Distributsioon: Mint/Debian _32bit
estonia.gif
postituspostitatud: 28.06.2023, 22:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Jah, aga.. ma vist ütlen selle välja..
Ma tegelt ei saa aru, miks peaks tirima rakendust kohast, mis on roboti käes ja hallata, ning mul puudub ükskõik missugune kontroll selle üle.. tegelt ka (ma lihtsalt imestan ja kuulan vahel inimesi, kes ütleb et no päris nii ikka pole- "no anna ikka kannatust", kus on rumalusel piir).
Mul on kõik rakendused otse arendajalt ja gugla kui selline koos tema uuendustega on keelatud.. kõigis sedmetes. Täna on nii, et saan oma kõigis seadmetes alates "exeli" tabelarvutustest ja slaididest kuni muusika kodeeringu lahtiharutamisena teha..
Mis see annab.. Turvalisuse, kus jälgimistarkvara pea- pole, väiksema mahu installivaral, kiirema seadme ja mis põhiline- telo ja tahvli akukestvus suureneb peale tuuningut 2-3 ööpäevalt 6-7 ööpäevasele ja mis põhiline, mul on enam-vähem kontroll oma seadme üle.

_________________
Mõttetera: Kui tarkvara ei meeldi või ei sobi, tuleb valida teine tarkvara.

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group