Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
HunterMaggio
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 08.09.2021
Postitused: 1


estonia.gif
postituspostitatud: 08.09.2021, 16:02  postituse pealkiri: Question Küsimus Steami märguannete kohta!  

Tere, sõbrad,

Probleem on minu arvutis olnud juba paar päeva. Pärast Steami avamist ilmub mulle pidevalt hüpikaken. Ja pärast veebis otsimist leidsin selle postituse. Ja minu küsimus on, et kui ma järgin neid samme auruteatiste väljalülitamiseks, siis kui ma avan auru, siis ma saan ennast võrgus näidata? Olen selles küsimuses täiesti segaduses. Palun, kui keegi aitab mind probleemi lahendada.


zeroconf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.03.2007
Postitused: 1065


blank.gif
postituspostitatud: 09.09.2021, 00:30  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Loogiliselt võttes küll. Tegemist on teavituste väljalülitamisega, mis ei peaks olema seotud oleku näitamisega võrgus. Ei ole ise mängur ega kasuta Steam'i, kuid loogiliselt võttes nii on. Kui teistega suhelda ei soovita, siis ei tohiks probleeme tekkida teavituste mittesaamisega.


estysoft
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 39
Liitunud: 13.07.2006
Postitused: 130


estonia.gif
postituspostitatud: 03.10.2021, 11:06  postituse pealkiri:  a  

Kiire pilk artiklile jätab mulje, et see lülitab ainult teavitused välja. Enese peitmine käib kui vajutad akna all paremal asuvale "FRIENDS & CHAT" nupule. Ning seejärel saad oma olekut muuta.
Image

Lisaks on sinu tegevus näha ka steami profiilil. Selle seaded tuleks ka üle vaadata.


chat.png
 Kirjeldus:
 Failisuurus:  161.44 kB
 Vaadatud:  85 kord(a)

chat.png



Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group