Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 15.04.2012, 13:54  postituse pealkiri: Oh yes ! VABA LINN
27.04.2012, 08:00
 

VABA LINN kutsub noori, üliõpilasi ja professionaale osalema 26.-27. aprillil töötubades ja dialoogi-aktsioonidel, et õppida tundma ja kasutama vabavaralisi tööriistu, nii infotehnoloogia vallas kui mujal, neid siduvaid mõttevoole ja neist lähtuvaid võimalusi omaalgatuslike projektide loomiseks linnaruumi vaatlemiseks ja aktiivseks arendamiseks.

Tegutsemise keskmeks on informatsiooni, nähtuste, küsimuste ja probleemide leidmine, kogumine ja töötlemine linna erinevatest kihistustest nagu kultuur, kunst, kommunikatsioon, turvalisus, säästlikkus, mobiilsus, et seejärel mõjutada nende kogumite arengusuundi kasutades vabavara, selle loomise ja kasutamise metoodikat ja sellest tulenevat üha rohkem populaarsust koguvat mõttemalli avatud juurdepääsust ja aktiivsest isetegemisest.

VABA LINN toimub Rävala 8 konverentsisaalis ja klassiruumides. Sündmuse esimene päev keskendub VABA LINN temaatika sissejuhatusele ning reaalajas toimuva vabavaralise dialoogi loomisele osalejate vahel, et avada linnaruumi kihistusi ja eksperimenteerida temaatikaga. Sündmuse teisel päeval toimuvad mitmed käed-külge töötoad, kus osalejad saavad läbiviijate kaasabil valmistada erinevaid prototüüpe, mõtteskeeme ja uusi mudeleid vabavara ja linnaruumi ühendamiseks.

http://vabalinn.kultuurikatel.org/
http://vabalinn.kultuurikatel.org/ajakava/
https://www.facebook.com/events/164251403697444/

TÄHELEPANU: Üritus algab juba täna, tule kohale! Smile

_________________
Image

tramm
Vana Pingviin
Vana PingviinLiitunud: 03.11.2008
Postitused: 897

Distributsioon: *buntu
blank.gif
postituspostitatud: 01.05.2012, 01:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Käisin kohal ja arutasin töögrupis meedia ja poliitika algoritmide häkkimist ning vastavate lähtekoodide avaldamise võimalikkust. Päris põnev. Soovitan teistelgi sellistel üritustel osaleda. Natuke kannatust on küll vaja, aga lõpptulemus on igal juhul silmaringi laiendav.


zeroconf
Vana Pingviin
Vana PingviinLiitunud: 31.03.2007
Postitused: 1029


blank.gif
postituspostitatud: 03.06.2012, 22:26  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Oleks tahtnud osaleda küll kui see vaid nädalavahetusel oleks olnud. Samas oli just see nädal mul 7 päeva kõik kinni ja ei oleks saanud tulla. Samas üritusest oleks võinud videosalvestuse teha ja hiljem veebi panna. Aitaks sõnumit levitada ja annaks parema pildi üritusest - järgmine kord ka rohkem osalejaid.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group