Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
antskask
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 56
Liitunud: 04.07.2007
Postitused: 25
Asukoht: Tuhala küla

estonia.gif
postituspostitatud: 03.10.2011, 16:18  postituse pealkiri:  Kodune meedia ühte kohta - nagu Microsoft Home Server 2003  

Mõte on teha kodune meediaserver. Mis oleksid asja juures põhilised.

1. Raud ei peaks olema väga kapriisne ja kallis;
2. Ka väliste vintide lisamise võimalus üle mis-iganes USB - andmed peaksid olema nn "disk pooling"
3. Suhelda peaksid oskama nii Windows, Mac kui ka Linuxilised.
4. Backup
5. Peaks striimi oskama teha

Hetkel on silma jäänud kolm asja.

1. Amahi
2. Freenas 8.0
3. Freenas 7.1

Kas on midagi kahe silma vahele jäänud võ on selliseid asju veel? Aitate äkki valida.

Masin mis seda kooslust jooksutama hakkaks on 2,6 GHz Pentium IV 1 GB RAM i ja 300 GB vindiga. Kavas on hiljem juurde panna USB otsa vinte.

Tahaks teha, et kogu kodune meedia käiks ühte masinasse kokku ja oleks tarvitatav ühes kohast.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 03.10.2011, 19:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://www.mythbuntu.org/ pisikeste lisadega võimaldab ka päris palju, kas kõikke sinu nõutud aga üpris palju kindlasti

_________________
https://www.inlink.ee

antskask
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 56
Liitunud: 04.07.2007
Postitused: 25
Asukoht: Tuhala küla

estonia.gif
postituspostitatud: 03.10.2011, 20:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Myth TV ga olen ma päris hästi kursis. Kuni ajani mil meie tv kandesagedused 530 MHz viidi ning minu pulk enam seda leida ei tahtnud. Juttu on sellest siin. MythTV tuleb ka päris kindlasti sellesse masinasse. Aga mitte eraldi distrona vaid osa süsteemist.


arti
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 28
Liitunud: 18.10.2011
Postitused: 114
Asukoht: Väike-Maarja
Distributsioon: Arch Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 20.10.2011, 12:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ma ise tegin sellise lahenduse et installisin ühele pentium2 kastile ubuntu serveri koos samba serveriga peale, lisasin sinna ühe suurema ketta kus peal on siis ka filmid ja muu kama
teleka külge lükkasin ühe pentium3ga läppari kuhu peale panin beexbox linuxi mis siis üle samba oskab filme maha mängida ning mis tunneb automaatselt ka usb kettad ära ning suudab nende pealt maha mängida.

ubuntu serveri võib lihtsuse huvides asendada turnkey linuxi vastava versiooniga Wink


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group