Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Truu
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 44
Liitunud: 11.04.2007
Postitused: 2


estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 10:28  postituse pealkiri: Idea Linux install - ISP config  

Otsin inimest, kes on pädev serveri installeerimises.
Linuxsis (inimene, kes vaatab ise üle mis on viga ja vajadusel kõrvaldab vea)

Hetkel on serveri installitud Linuxs ja ISP Config .
Hetkel ei tööta PHP copy () , aladomeeni ei saa teha, ja späm tuleb ka üle vaadata.

Kui oled sellise tööga tegelenud , saada kiri meile. info@soodne.net
Hinnas lepime kokku Exclamation

Arrow Lisaks on pakkuda tööd kodulehe tegijatele.
Samuti huvilistel saata enda inf e-mailiel.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 10:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mis distributsioon?
Otseselt ISP Configuga kokku pole puutunud, kuid erinevate kontrollpaneelidega sama asja aretanud küll. Näide siin samas Pingviini server koos VHCS paneeliga.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 11:04  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

tugiteenust pakkuva skype'i kliendi võiks ikka seadistada oma olekut näitama või muuta ära see balloon, mis karjub "I'm not telling" vhosti kodeeringuga või andmebaasist tuleva infoga võiks ka midagi ette võtta kui tegelikult on tegemist UTF-8-ga, siis pole ilus talle vastupidi jõuga ISO-t peale suruda Razz PHP puhul on tegemist mis versiooniga?

_________________
Image Image Image

Truu
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 44
Liitunud: 11.04.2007
Postitused: 2


estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 12:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Arrow Kasutusel on Fedora Core 6 ja PHP täpselt ei tea aga üks viimased (uuemaid).

Arrow Ja ma ei saanud päris täpselt aru mida sa sander85 tahtsid öelda selle UTF-8-ga.

Idea Asi selles ka, et minu teadmised IT alal on väga nõrgad , ainuke asi mida ma olen õppinud on Flash ja seegi vajab lihvimist.
Teiste jamadega tegelevad teised inimesed, kes seda oskavad. Ma ei hakka üldse trügima sinna maailma.
Aga tänan, kui keegi annab vihjeid ja jagab õpetusi. Neid on ikka vaja Exclamation


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 12:37  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minu huvi kadus - põhjus lihtne - sellisele serverile, millel oluline pikk eluiga pannakse nõnda lühikese elueaga Linuxi versioon.
Iseenesest mul midagi Fedora vastu pole ja ka endal Fedora Ubuntu kõrvale paigaldatud, kuid projekt on ise avalikult välja kuulutanud, et nende tooteid ei kasutataks kriitilistes ja pikkaeluiga nõudvates serverites. Seda peale Fedora Legacy projekti sulgemist.
Kui RPM põhine lahendus meeldib, siis oleks mõni RHEL-i kloon tunduvalt etem olnud.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

priit
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 04.08.2005
Postitused: 521
Asukoht: Tartu
Distributsioon: CentOS / OS X
estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 13:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Varsti peakski stabiilne CentOS 5 välja tulema.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 11.04.2007, 15:32  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Truu kirjutas:
Arrow Kasutusel on Fedora Core 6 ja PHP täpselt ei tea aga üks viimased (uuemaid).

Arrow Ja ma ei saanud päris täpselt aru mida sa sander85 tahtsid öelda selle UTF-8-ga.

Idea Asi selles ka, et minu teadmised IT alal on väga nõrgad , ainuke asi mida ma olen õppinud on Flash ja seegi vajab lihvimist.
Teiste jamadega tegelevad teised inimesed, kes seda oskavad. Ma ei hakka üldse trügima sinna maailma.
Aga tänan, kui keegi annab vihjeid ja jagab õpetusi. Neid on ikka vaja Exclamation


kogu php kohta siis tahaks väljundit käsule rpm -qa |grep php

UTF-8: www.soodne.net see LÄBU @ avaleht.ee

_________________
Image Image Image

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group